Żabson po pokazie mody Diesel/Durex w Mediolanie spotkał gwiazdą filmów pornograficznych Mię Khalifę, z którą zrobił sobie zdjęcie, a następnie udostępnił na Instagramie. Podpisał je obraźliwym fragmentem swojego nowego utworu: „Możesz być moją sidehoe”. 

Mia Khalifa ZGASIŁA Żabsona jednym komentarzem, po tym, jak obraził ją na Instagramie

Żabson o sytuacji z Mią Khalifą

„Sidehoe” – w wolnym tłumaczeniu oznacza „Dzi*ka na boku”. Niestety na nieszczęście rapera, Khalifa zauważyła jego post i ostro na niego zareagowała:

Czy przy okazji opowiesz też, jak desperacko próbowałeś wyciągnąć mnie z pokazu, by prosić o drugie zdjęcie w lepszym świetle, tylko po to, by umieścić ten obraźliwy napis? Zagrywka prawie tak słaba, jak twoja muzyka, ale niech cię Bóg błogosławi – napisała Khalifa pod zdjęciem Żabsona.

Żabson znów spotkał Mię Khalifę. Tak na siebie zareagowali!

Ostatnio Żabson gościł w podcaście Gabi Drzewieckiej i Agnieszki Woźniak Starak. Podczas rozmowy dziennikarki oczywiście poruszyły temat Mii Khalify, dzięki temu raper miał możliwość się wytłumaczyć i opowiedzieć kulisy afery:

Najbardziej boli taki pocisk, jak nic nie zrobiłeś – a w tej sytuacji czułem, że ten pocisk jest o coś, więc przyjąłem go po prostu do siebie. Najgorzej jest być ocenianym źle, ale za nic. A tutaj było za co źle mnie ocenić. (…) Poczułem się z tym źle, bo nie planowałem nikogo obrazić. Wybrałem ten tekst ze swojego kawałka, ale wybrałem go źle… Był tam też jakiś kontekst, którego ona nie znała, wrzuciłem emotikonkę serduszka… Chodziło mi o coś innego – tłumaczył Żabson.

Zapewnia, że nie miał złych zamiarów, ale też nie zamierza się wybielać: „Mia miała prawo to odebrać źle, bo to jest słowo, które kobieta może odebrać źle. Nie miałem tego na myśli – robiąc to zdjęcie i podpisując je – żeby ją urazić. Dlatego ważne dla mnie było to, żeby – niezależnie od oceny ludzi z zewnątrz – przeprosić ją”. 

Jak mieszka Żabson i Lila Janowska? W mieszkaniu królują buty i torebki

Jak wiemy, Żabson następnego dnia spotkał znów Mię Khalifę i zrobił sobie z nią kolejne zdjęcie na zgodę. Artysta wspomina, jak zareagowała na to aktorka:

Doceniła to, że publicznie w opisie ją przeprosiłem i jeszcze do niej napisałem bezpośrednio. Miała już różne sytuacje w życiu, podczas których raczej nikt jej nie przeprosił. Powiedziała, że ma do mnie szacunek, bo schowałem dumę do kieszeni i ją przeprosiłem. Dla mnie ważne było, żeby ją przeprosić, nawet jeżeli to by nic nie zmieniło zewnętrznie dla mnie – zapewnia.

 

Żabson, Lila Janowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Żabson, Lila Janowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA