Lauren Schmidt Hissrich, która jest showrunnerką – czyli osobą odpowiedzialną za serial i decydującą o całej masie rzeczy związanych z produkcją – zdradziła jak rozpocznie się pierwszy odcinek długo wyczekiwanego „Wiedźmina” na Neflixie. Zostało coraz mniej czasu do oficjalnej premiery kultowego serialu.

Maciej Musiał zagra Sir Lazlo w Wiedźminie. To jego drugi serial z Netflixem

Najnowsze zdjęcia z planu „Wiedźmina”

Niedawno odbył się jeden z konwentów poświęcony produkcji serialu „Wiedźmin„. Showrunnerka Lauren Schmidt postanowiła zdradzić emocjonujące szczegóły niecierpliwym fanom. Kobieta powiedziała jak rozpocznie się emocjonująca historia. Pierwszy odcinek serialu ma być adaptacją opowiadania „Mniejsze zło” twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Co za tym idzie słynny Geralt spotka na swojej drodze Renfri i po raz pierwszy dojdzie do konfrontacji z Kikimorą.

Włoscy dziennikarze z „Corriere della Sera” dostali ekskluzywne zaproszenie na plan serialu. Ujęcia kręcono na Węgrzech w styczniu tego roku, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Gazeta opublikowała kilka zdjęć z produkcji serialu a także zdradziła jak wygląda sceneria, co najbardziej interesowało fanów, gdyż każdy z nich ma bardzo wysokie oczekiwania. Jak podali dziennikarze, inspiracją do stworzenia scenografii miast było kilka stylów. Cintra reprezentuje styl secesyjny a Wyzima inspirowana jest krajami azjatyckimi.

Kto pojawi się w obsadzie „Wiedźmina”

W tytułową postać posępnego Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill. Jednak nie wszystkim fanom przypadła do gustu charakteryzacja aktora. Wielbiciele „Wiedźmina” zarzucali twórcom serialu, że Henry jest zbyt wymuskany jak na wcielenie się w tak męską postać.

Cavill ma pokaźne doświadczenie. Aktor występował w takich hitach jak „Mission Impossible – Fallout” czy „Liga Sprawiedliwości”. Ciekawe zatem jak poradzi sobie w tak wymagającej roli. Krążą plotki, że Henry stanął na wysokości zadania. Niedługo efekty jego pracy będziemy mogli ocenić na dużym ekranie. Jak wiadomo, w pozostałych rolach wystąpią Anya Chalotra  jako Yennefer i Freya Allan jako Ciri.

Zdjęcia z nowego „Wiedźmina” znajdziecie TU!

Będziecie oglądać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie żyje 16-letnia Mya-Lecia Naylor! Piękna aktorka miała zagrać w „Wiedźminie

Josh Holloway wcieli się w postać Wiedźmina?

Henry Cavill wcieli się w rolę Geralta z Rivii! KIM JEST przystojny aktor?

View this post on Instagram

Nie jestem dobrym człowiekiem. Jestem Wiedźminem.

A post shared by Wiedźmin Netflix (@wiedzminnetflix) on

Widźmin