Wanda Marzec ma 15 lat i jest córką Magdaleny Różczki i Michała Marca. Młoda aktorka nie jest jedynaczką, Magdalena Różczka wychowuje również dwójkę dzieci ze związku z Janem Holoubkiem.

ORŁY 2021. Wieczór par: Różczka i Holubek, Boczarska i Banasiuk, Stuhr z żoną….

15-letnia córka Magdaleny Różczki idzie w ślady mamy

Kilka tygodni temu panie zjawiły się razem na premierze trzeciego sezonu serialu „Rojst”, w którym nastolatka otrzymała swój pierwszy poważny angaż. Wcześniej miała okazję zagrać, jako mała dziewczynka w dokumencie „Pocztówka z republiki absurdu”.

Premiera filmu „Napoleon”. Magdalena Różczka, Maria Dębska, Warnke, a nawet Bogusław Linda (FOTO)

Nastolatka w 2021 roku pojawiła się w drugim sezonie serialu „Rojst”, a teraz ponownie zawitała w najnowszej części „Rojst. Millenium”. Mama oraz córka miały okazję grać razem w tej produkcji. Magdalena Różczka wyznała w wywiadzie z „Twoim Stylem”, że współpraca na planie była dla nich przyjemnością.

Bardzo dobrze nam się razem pracowało. Tylko jedna smutna scena mnie zupełnie rozmontowała, nie mogłam przestać płakać-  wyznała aktorka.

ORŁY 2023. Magdalena Różczka i Jan Holoubek debiutują razem na ściance, Magdalena Koleśnik ogłosiła ciążę

Choć kiedyś Magdalena Różczka mówiła w wywiadach, że nie chce, by jej córka poszła w jej ślady i została aktorką, teraz nie jest przeciwna rozwijającej się karierze Wandy. Co więcej, wygląda na to, że widzowie również wspierają młodą aktorkę. Pod jej serialowym postem na Instagramie pojawiło się wiele przychylnych komentarzy.

  • Love you Wendy!!! cudna jesteś ❤️🥹
  • przepiękna jesteś Wanda!!!
  • dobrze zagrane wszystko
  • Oglądam serial bardzo ładnie zagrałaś Wanda
  • Piękna jak mama❤️ – piszą fani w komentarzach.
Wanda Marzec

Wanda Marzec, fot. AKPA

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka, fot. AKPA

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka, fot. AKPA

Magdalena Różczka, fot. Kurnikowski/AKPA

Magdalena Różczka, fot. Gałązka/AKPA