Agnieszka Kaczorowska  na początku czerwca zdecydowała się na odważny wpis. Według niej zapanowała „moda na brzydotę” i że niektórzy skrajnie pojmują hasło „body positive”. Po tym spadł na nią ogromny hejt w związku z kontrowersyjnym wpisem. Chociaż celebrytka  przeprosiła i zapewniła, że nie miała na celu nikogo urazić, a jedynie wyraziła swoje poglądy, wciąż w sieci trwały gorące dyskusje.

Kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej: „Obserwuję obecnie modę na brzydotę”

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska do tej pory zawsze była pięknie ubrana i umalowana. Teraz zaskoczyła obserwatorów, kiedy wrzuciła selfie bez makijażu. Pod postem znowu wróciła do swojego pamiętnego wpisu i powtórzyła, że ludzie ją źle zrozumieli:

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej niespodziewanie zabrał głos. Odniósł się do afery

Oto ja bez makijażu i filtrów. Nie pierwszy i nie ostatni raz tutaj…i Ci, którzy obserwują mnie od dawna, dobrze o tym wiedzą. Natomiast dalej pogodna i z uśmiechem na twarzy, co odzwierciedla mój stan ducha. Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich, którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY😂) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami – tłumaczy Kaczorowska. 

Dodała, że dla niej najlepszy makijaż to uśmiech na twarzy. Zacytowała:

„Uśmiech najpiękniejszym makijażem kobiety” powiedziała Marylin Monroe.

Agnieszka Kaczorowska komentuje swój wpis o „modzie na brzydotę”. Wysnuła z tego wiele wniosków

Jak Wam się podoba Agnieszka Kaczorowska bez makijażu?

Agnieszka Kaczorowska fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA