Agnieszka Kaczorowska (27 l.) tak jak i wiele innych gwiazd zabarykadowała się w domu i nie opuszcza mieszkania. Przy okazji aktorka pokazuje, co można robić w wolnym czasie. Teraz na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z przeszłości. Zobaczcie sami, jak wyglądała, gdy miała kilka lat.

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie swoją NOWĄ jadalnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądała jako mała dziewczynka

Od kiedy wybuchła epidemia koronawirusa, gwiazdy i osoby ze sporymi zasięgami w sieci przekonują, że warto pozostać w domu. By nie nudzić się i fajnie wykorzystać ten czas w Internecie pojawiają się challenge – tym razem padło hasło by pokazać zdjęcia z przeszłości.

Do tego grona dołączyła Agnieszka Kaczorowska, która udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie samej siebie, gdy miała zaledwie kilka lat. Musimy przyznać, że uroczo wyglądała.

Celebrytka popadła w nostalgiczny nastrój i pokazała siebie jako małą dziewczynkę. Jej tata odszukał stary, rodzinny album i postanowił pokazać jej te zdjęcie.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Wystroiła(m) się, bo poniedziałek…Jestem gotowa na…siedzenie w domu. Mój Tata też został w domu i zajrzał w stare albumy – podpisała zdjęcie z przeszłości Agnieszka

Fani w sekcji komentarzy komplementowali wygląd Kaczorowskiej, zauważyli również inną „modę”, która najwidoczniej przypadła im do gustu.

  • Kiedyś przynajmniej każdy miał „kreacje”, która go wyróżniała a dzisiaj przeważnie każdy wygląda tak samo.
  • Ale stylóweczka.
  • Jaka śliczna dziewczynka.
  • Ale jesteś podobna.