Agnieszka Kaczorowska (28 l.) postanowiła wylecieć z zimnej Polski i z rodziną wybrała urlop na Malediwach. Na Insta Story opublikowała zdjęcie w czerwonym stroju kąpielowym, który podkreślił jej ciążowe kształty. Brzuch robi się coraz większy. Jak wygląda?

Agnieszka Kaczorowska wyjechała na wakacje! Odpowiedziała HEJTERCE

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w połowie stycznia podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Nie chciała za wcześnie afiszować się swoim stanem i wolała poczekać do końca pierwszego trymestru – wszystko z uwagi na jej gorsze samopoczucie. Aktorka miała mdłości i cierpiała na brak energii.

Agnieszka Kaczorowska wybrała IMIĘ dla dziecka

Tancerka chętnie relacjonuje swój pobyt na malowniczej wyspie. Relaksuje się i spędza czas z mężem i córką. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Insta Story zapozowała w czerwonym stroju kąpielowym. Wyraźnie widać zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Agnieszka Kaczorowska w czerwonym stroju kąpielowym.

Agnieszka Kaczorowska w czerwonym stroju kąpielowym. Fot.Instagram/agakaczor.

Agnieszka wygląda pięknie i trzeba przyznać, że ciąża jej służy. Już czuje się znacznie lepiej a mdłości odeszły w zapomnienie.

Na nagraniu widać, jak jej mąż – Maciej Pela uczył małą Emilkę pływania. Aga postanowiła również odpowiedzieć na pytania od fanów i opowiedziała, jak wygląda podróżowanie z małym dzieckiem. Jak sama przyznała, dłuższa rozłąka z córką nie wchodziła w grę.

Wygląda kwitnąco?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży. Zdradziła, czy wolałaby córkę czy syna

Agnieszka Kaczorowska FORSUJE się w ciąży? Ten wpis wywołał burzę

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką.

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką. Fot.Instagram/agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach.

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach. Fot.Instagram/agakaczor.