Obsada kultowego już serialu „Plotkara” przechodzi teraz prawdziwe baby boom. Aktorki grające w tej produkcji albo są mamami, albo niebawem nimi zostaną. Penn Badgley (33 l.) również po raz pierwszy został ojcem. Dumny aktor pochwalił się uroczym zdjęciem z dzieckiem.

Gwiazda „Plotkary” w CIĄŻY! Opublikowała urocze zdjęcie z brzuchem

Penn Badgley został ojcem

Penn Badgley od 6 lat związany jest z Domino Kirke. Do tej pory parze nie było dane mieć dzieci – Kirke straciła dwie ciąże. Gdy poformowała fanów, że kolejny raz spodziewa się dziecka, gratulacjom nie było końca. Teraz wyszło na jaw, że żona aktora urodziła i to jakiś czas temu! 

Aktor „Plotkary” zostanie OJCEM! To będzie jego pierwsze dziecko

Kirke udostępniła na Instagramie zdjęcie męża z synkiem. Na fotce Penn i jego syn wpatrują się sobie w oczy. Chłopiec w ramionach taty wygląda przeuroczo, ubrany jest w zielono-białe body z długim rękawem. Domino podpisała zdjęcie emoji z białym sercem.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) on

Rodzina Penna i jego żony powiększyła się pod dwa miesiące temu. Piosenkarka i aktor jednak nie od razu pochwalili się radosną nowiną. Pierwsze chwile dziecka na świecie chcieli spędzić w swoim gronie. Synek pary urodził się 11 sierpnia.

Nie wiadomo, jakie imię wybrali dla swojej pociechy.

Domino Kirke ma 11 letniego syna z poprzedniego związku, który nazywa się Cassius Riley. Jak donoszą zagraniczne media, Penn świetnie dogaduje się z chłopcem i traktuje go jak własne dziecko.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gwiazda „Plotkary” urodziła! Znana jest płeć drugiego dziecka aktorki

Po latach ujawniono WPADKĘ Blake Lively na planie „Plotkary”. Nikt nie zwrócił na to uwagi

WOW! Szykuje się reaktywacja słynnej PLOTKARY. Zobaczymy Blake Lively na ekranie?