Amy Schumer (38 l.) jest jedną z najpopularniejszych aktorek komediowych. Schumer nie raz udowodniła, że ma do siebie dystans i potrafi śmiać się sama z siebie. Opublikowała na swoim InstaStory fotkę w bieliźnie od Kim Kardashian (39 l.) a jej poza – mistrzostwo. Musicie to zobaczyć sami.

Amy Schumer nie może znieść procesu IN VITRO. Pokazała swój PORANIONY brzuch

Amy Schumer w bieliźnie od Kim Kardashian twierdzi, że podbije wybieg

Kim Kardashian ma dobrze prosperujące firmy. Jedna oferuje produkty kosmetyczne, a druga – „Skims” bieliznę modelującą. Kardashianka cały czas promuje swoje produkty na Instagramie i pokazuje, że inne osoby z show-biznesu również korzystają z jej marek.

Jedną z takich osób była Amy Schumer, która słynie z tego, że umie robić z siebie żarty. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w modelujących body od Kim, robiąc przy tym zabawną i „seksowną” pozę. Schumer oznaczyła Kim i jej firmę dodając przy tym:

Kim Kardashian, Skims jestem tutaj i przejdę się po wybiegu – napisała

Amy Schumer

Fot.Instagram/amyschumer

Kimmy nie mogła być dłużna Schumer i opublikowała u siebie screen zdjęcia aktorki z podpisem:

LOL, kocham ją.

Kardashianka ze swoją marką bieliźnianą osiągnęła niemały sukces. Celebrytka nie dyskryminuje w swoich projektach żadnej sylwetki, zadbała również o szeroką ofertę kolorystyczną, która dopasowana jest do karnacji skóry.

Amy nie ma problem, by pokazywać swoje ciało takim, jak wygląda naprawdę. Schumer po porodzie pokazała, jak wygląda jej brzuch, tak samo jak słynna modelka plus size: Ashley Graham.

Sławne osoby coraz częściej zabierają głos i uświadamiają, że idealnie życie z Instagrama nie istnieje a dla niektórych bywa to zderzeniem z rzeczywistością.

Lubicie Amy? Widzicie ją w roli modelki na wybiegu „Skims„?

My uważamy, że świetnie by tam pasowała ze swoimi pełniejszymi kształtami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Amy Schumer wyznała, że jej mąż poważnie choruje. „Mózg mojego męża był trochę inny niż mój”

Amy Schumer pokazała nagie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Amy Schumer

Fot.Sammi/AdMedia

Amy Schumer z mężem

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA