Anna i Robert Lewandowscy są właścicielami wielu marek – trenerka ma m.in. firmę kosmetyczną „Phlov”, platformę z treningami, swój catering dietetyczny czy centrum zdrowia i sportu. Piłkarz promuje swoim nazwiskiem kawę i niedługo otwiera restaurację. Teraz startują też ze wspólną marką.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z romantycznej sesji z Robertem: „Dzięki Wam wierzę w miłość”

Anna i Robert Lewandowscy mają swoją markę „Levann”

Anna Lewandowska niedawno zdradziła w wywiadzie, że w ostatnim czasie sporo pracowała z mężem nad wspólnym projektem. Wczoraj ujawniła, co to takiego. Pod nazwą „Levann” kryją się suplementy diety.

Gdy tylko dbamy mniej o jeden obszar, to pojawiają się problemy z pozostałymi. Dlatego też z pomocą przychodzą produkty Levann, które zadbają o harmonię w każdym obszarze Twojego życia. Dzięki nim holistycznie podejdziesz do tematu zdrowia, dołączysz do osób dla których ważne jest dobre samopoczucie i chcą prowadzić zdrowy styl życia – czytamy na stronie internetowej.

W ofercie znajdują się m.in. zestawy minerałów i witamin dedykowane dla kobiet i mężczyzn. Możemy zakupić suplementy przyspieszające metabolizm, wspomagające koncentrację czy redukujące stres.

Anna Lewandowska w szczerym wywiadzie o życiu z Robertem. Czeka ich trudny czas

Gdzie kupić suplementy „Levann”?

Nasz asortyment spełnia standardy największych sieci handlowych w Polsce, dlatego już wkrótce naszą ofertę będzie można znaleźć w sklepach: Aldi, Auchan, Carrefour, Empik, Lidl, Polo Market, Rossman, Smyk, Super-Pharm, czy w Żabce – powiedział wirtualnym mediom Norbert Sobotka, chief commercial director w Levann.

Oprócz tego możemy zamówić je w sieci na stronie marki „Foods by Ann” w specjalnej zakładce.

Skusicie się?