Anna Lewandowska (32 l.) przyszła na świat 7 września 1988 roku w Łodzi. Z okazji urodzin mąż złożył jej życzenia na Instagramie.

Anna Lewandowska na ROMANTYCZNYM zdjęciu z mężem. „Miłość”

Anna Lewandowska – urodziny

Na istagramowym profilu Anny pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej solenizantki przy ciastku z owocami, w które włożona była świeczka oraz czekoladowy napis „Anna 32”. Pod wpisem zaroiło się od życzeń znanych koleżanek Anny m.in. Moniki Pyrek, Agaty Rubik, Anny Kalczyńskiej i Otylii Jędrzejczak. Prawdziwie słodka niespodzianka czekała na nią na profilu Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski dodał zdjęcie z Anią. Widać, jak naprawdę wygląda jej figura po ciąży

Piłkarz umieścił zdjęcie z ostatnich wakacji pary, na którym czule całuje swoją żonę. W opisie do fotografii złożył życzenia:

Wszystkiego najlepszego kochanie ❤️ Niech twoje życie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Jesteś miła, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję za wsparcie, za pomoc i za rady. Jestem bardzo dumny, że mogę nazywać cię moją żoną ❤️ – napisał Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska rozpoczęła karierę sportową w wieku 13 lat, kiedy rozpoczęła regularne treningi karate. Łącznie zdobyła 38 medali ma mistrzostwach Polski, Europy i i świata.

Anna i Robert poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego, zaręczyli się w 2011 roku, a dwa lata później wzięli ślub. Wychowują dwie córki: Klarę i Laurę.

Anna Lewandowska zabrała córki do FRYZJERA. Nie tylko trenerka wyszła z odświeżoną fryzurą

Czego jej życzycie?

Czego jej życzycie?

Anna Lewandowska w rankingu Forbesa

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna i Robert Lewandowscy na ściance, fot. AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA