Anna i Robert Lewandowski kilka tygodni temu byli na wakacjach, po których piłkarz skupił się na pracy i Lidze Mistrzów. Teraz rodzina Lewandowskich znów ma trochę wolnego czasu i wspólnie relaksują się na kolejnym urlopie. Trenerka chętnie dokumentuje wyjazd.

Internautki ZACHWYCONE nowym zdjęciem Anny Lewandowskiej. Pokazała, że nie jest doskonała

Anna Lewandowska całuje męża

Anna Lewandowska codziennie udziela się w mediach społecznościowych i czasem nawet kilka razy dziennie publikuje wpisy. Nawet na wakacjach nie robi sobie przerwy od korzystania z telefonu i chętnie dzieli się fotkami i nagraniami z rodzinnego wypadu.

Pokazuje dzieci, oczywiście tak, by w jak najmniejszym stopniu było widać ich twarze, ale też zamieszcza zdjęcia z mężem. Najnowsze zdjęcie pary wywołało sporo emocji. Choć trenerka często wrzuca fotografie z mężem, to dawno nie było tak romantycznego zdjęcia na jej profilu.

Wakacje. Miłość. Rodzina, Drużyna – podpisała zdjęcie Lewandowska.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska zabrała córki do FRYZJERA. Nie tylko trenerka wyszła z odświeżoną fryzurą

Tak odważnego zdjęcia Anna Lewandowska dawno nie dodała! I oberwała… „Psujecie młodych ludzi”

View this post on Instagram

Tomorrow training at 18.30 LIVE👊 with my husband @_rl9 let me know in the comment if you will join us! #Fighterchallenge ghterchallenge day 1️⃣1️⃣ tomorrow! __________________________ WRZUCAM OBIECANY JADŁOSPIS NA JUTRO. 😊 To, czemu poświęcasz najwięcej uwagi zaprocentuje w przyszłości. Dlatego znajdź w ciągu dnia krótką chwilę dla siebie i rób to, co sprawia Ci przyjemność🙏 Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem🥰 ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą 🤫dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią). Tym samym, już jutro zapraszam Was na LIVE TRENING, na którym będę trenować z moim mężem @_rl9 o godzinie 18:30. Daj mi znać w KOMENTARZU, czy będziesz z nami jutro. PS. Żona w roli trenera – to będzie ciekawe doświadczenie dla nas obojga😇🙈❤️ ____ #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on