Anna Lewandowska (31 l.) mieszka na co dzień z Robertem i z dziećmi w Monachium, ale często bywają też w Polsce, gdzie mają piękny apartament. Trenerka na Instagramie pokazała salon z jednego ze swoich mieszkań. Jak się urządziła?

Anna Lewandowska pokazała swój piękny TARAS. To tam relaksuje się z rodziną

Anna Lewandowska pokazała salon

Anna Lewandowska dodała na swój profil zdjęcie, na którym widać fragment mieszkania. Salon Lewandowskich urządzony jest w biało-szarych kolorach. Znajduj się w nim duża kanapa oraz czarne dodatki. Na ścianach wiszą zdjęcia oprawione w ramki.

Anna Lewandowska w skarpetkach za 600 złotych na Instagramie

Największą uwagę przyciąga jednak kremowa huśtawka w stylu boho, która świetnie sprawdziłaby się również w ogrodzie. Można się na niej zrelaksować i poczytać książkę. Z pewnością stanowi też atrakcję dla dzieci, zwłaszcza dla 3-letniej Klary. Laura jest jeszcze na nią za mała.

View this post on Instagram

Our CHALLENGE will begin in 6 days!!!!👊💪💪💪 We are starting on the 28th of JUNE! It will be amazing! I cant wait!🎉 ______________________ 6 DNI DO WYZWANIA!!!! 28.06 STARTUJEMY z pierwszym treningiem ➡️LIVE! Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było! @diet_training_by_ann Tak jak zapowiadałam już w ciąży… tęsknie za wyzwaniami (jak to przystało na prawdziwego sportowca 👊) Ba! Teraz motywacja podwójna! Lewa wraca do formy👊👊👊🤗! . Liczę na Waszą MOTYWACJĘ I ZAANGAŻOWANIE. Będę tutaj caaaaałym sercem i z wszystkimi siłami (jak tylko córeczki mi pozwolą 🤪) ➡️25.06 LIVE, podczas którego zdradzę pierwsze szczegóły🤫 Oj będzie się działo 🎉👊 bo od DŁUUUUUUGIEGO czasu przygotowałam to wyzwanie, no i jak zwykle, nie zabraknie niespodzianek🎁🎁 . To WYZWANIE dla każdego!😘 Pierwszego dnia pomogę Wam określić poziom zaawansowania 🤗😉🙏 Wspólnie będziemy walczyć każdego dnia! WCHODZISZ W TO? #challenge #workout #fighter #annalewandowska #lewawracadoformy #dietandtrainingbyann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska TŁUMACZY się, dlaczego 3-letnia Klara wciąż jeździ w wózku

Chcielibyście mieć taki dodatek w swoim mieszkaniu? A może już macie?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą fot. Forum/Peter Schatz

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. Baranowski/AKPA