Anna Lewandowska (31 l.) jak na sportsmenkę przystało, ćwiczy nawet w ciąży. Mało tego! Nie zwalnia tempa i nawet w zaawansowanej ciąży prowadzi treningi grupowe. Zdawać by się mogło, że skoro od lat jest aktywna fizycznie, a także nie odpuszcza w ciąży, to nie ma opcji, żeby przytyła w ciąży. Otóż i Anna Lewandowska ma dodatkowe kilogramy.

Brzuszek z Klarą był inny niż brzuszek z drugim dzieckiem? Anna Lewandowska porównała zdjęcia

Anna Lewandowska przytyła w ciąży

Wiadomo, że w ciąży waży nieco więcej niż przed ciążą, a jej brzuch jest coraz większy. Jednak patrząc na jej nogi, ręce czy twarz, nie widać, żeby znacznie przybrała na wadze. Zwróciła na to uwagę jedna z fanek trenerki.

Wyglądasz fantastycznie! Czy ty cokolwiek przytyłaś? – zapytała w komentarzu.

Anna Lewandowska, która obecnie przebywa w Dubaju, znalazła chwilę na odpisywanie obserwatorom i odpowiedziała także na powyższy komentarz. Zdradziła, że przytyła, a co ciekawe, mąż namawia ją do jedzenia!

Mój kochany mąż mówi: „Jedz, należy ci się i o nic się nie martw”. Kocham. A co do przytycia, od momentu wejścia w III trymestr zaczęło się… Przodem może tak nie widać, ale bokiem… – wyjaśniła Lewandowska.

View this post on Instagram

To naturalne, że tematy okołociążowe są mi bardzo bliskie🤰🏻😉.ZAWSZE BYŁY… Teraz mam większą śmiałość i chętnie dzielę się z Wami moją wiedzą, dyskutuję na argumenty i poznaje Wasz punkt widzenia. NA BLOGU KOLEJNE POSTY: Czy można trenować w ciąży na plecach? ➡️ZAGLĄDAJCIE. ⬇️⬇️⬇️ ➡️Odpowiadając na jedno z najczęściej zadawanych pytań: TAK, do aplikacji @diet_training_by_ann w najbliższym dojdą treningi dla kobiet w ciąży. Będę celować w MARZEC. Jeśli natomiast zależy Ci na treningach „teraz i tu” sięgnij po moją PŁYTĘ, która cieszy się ogromnym powodzeniem👌. ➡️Pytacie również o dietę w ciąży – aplikacja takiej nie posiada, ale tu też mam dla Was praktyczne rozwiązanie: do codziennego menu z appki dorzuć dodatkowy posiłek w II a orzede wszytskim w III trymestrze – propozycje wybierz z appki🤰🏻👌 ➡️Ważne! Kiedy zacząć trening PO ciąży? Po CC jest to 12 tygodni, a po porodzie naturalnym ok 6 tyg (po konsultacji z lekarzem). Mamuśki! Duuużo siły i zero stresów, nie dajcie się prowokować, szanujcie tem szczególny czas i dbajcie o siebie. Wasza Ann ❤ #pregnancy #pregnantworkout #7monthspregnant #mom #annalewandowska #HealthyPlanByAnn

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Widzicie te dodatkowe kilogramy?

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska zdradziła, jak dba o włosy w CIĄŻY. Ma swoje domowe sposoby

Anna Lewandowska będzie mieć SYNA?

Na rynku pojawiła się KAWA Roberta Lewandowskiego o nazwie RL9 – internauci są zażenowani

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/fot. Kurnikowski/AKPA

View this post on Instagram

In my @Diet_Training_by_Ann app you’ll find the HEALTHY MOM programme.💪 Is for those of You who feel that the time has come to do something just for yourselves. ___________ To może dziś czas na pośladki? Czemu nie! ➡️7 dzień wyzwania #CampByAnn Ale, ale DROGIE MAMY❤️ PROGRAM ➡️Healthy Pregnant – to treningi PO CIĄŻY. Jest to moja propozycja krótkich, starannie dobranych ćwiczeń z większą ilością powtórzeń. Ważne, aby podczas trenowania z nikim się nie ścigać i nie porównywać. Dzięki temu (nawet nie zauważysz kiedy) w całkowicie bezpieczny sposób wrócisz do formy sprzed porodu. Dla tych z Was, które poczuły, że chcą zrobić coś tylko dla siebie. ⭐️Trenuj za zgodą lekarza, najszybciej 6 tygodni po naturalnym porodzie i 12 tygodni po cięciu cesarskim. Cały trening jest już w aplikacji @Diet_Training_by_Ann ps. A już niedługo dojdą do niego treningi DLA KOBIET W CIĄŻY! Kto czeka? ______ #annalewandowska #healthymom #workout #workoutmom #dietandtrainingbyann #pregnant #pregnancy #newme

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on