Anna Lewandowska rusza z nowym projektem. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego nie będzie już tylko doradzać, jak zdrowo żyć, będzie też karmić. Właśnie dziś na rynku pojawiła się nowa firma cateringowa Lewandowskiej. Nazywa się SuperMenu.

Anna Lewandowska tańczy z Robertem na Tik Toku

Nowa firma cateringowa Anny Lewandowskiej, SuperMenu

W sieci można już znaleźć stronę, na której jest dostęp do informacji i wszystkich diet oferowanych przez SuperMenu. Lewandowska i jej współpracownicy przygotowali różnorodną ofertę – klienci mogą wybierać spośród kilku diet: Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa, Wyzwanie Wojownika, Vege, Vege +Fish, Sport, Fit, No Gluten NO Lactose.

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów tych diet, oto one:

Dobry Start – wariant diety, dedykowany osobom, które dopiero zaczynają zmianę sposobu odżywiania na zdrowszy. Z diety została wykluczona pszenica i mleko krowie.

Droga Do Mistrzostwa – pyszna opcja dla osób, które odżywiają się już bardziej świadomie i zależy im na stanowczej zmianie nawyków żywieniowych na lepsze. Z diety wykluczono pszenicę i pozostałe zboża glutenowe oraz mleko krowie i powstałe z niego produkty.

Wyzwanie Wojownika – propozycja bezkompromisowa, dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie na poziomie mistrzowskim. W diecie konsumenci nie znajdą pszenicy i pozostałych zbóż glutenowych, mleka krowiego i powstałych z niego produktów ale także: nasion roślin strączkowych i ukrytych cukrów.

Vege – propozycja dla osób rezygnujących ze spożywania mięsa, ryb i owoców morza. W diecie nie ma również pszenicy i surowego mleka.

Księżna Kate schudła przed ślubem na TEJ diecie. A jak odżywia się dziś? (DIETY GWIAZD)

Vege+Fish – w tym wariancie do diety Vege zostały dołączone ryby morskie i słodkowodne.

Sport – doskonała propozycja dla czynnych sportowców i wszystkich osób, które ze względu na wzmożone treningi potrzebują odpowiednich składników odżywczych w diecie – wysokiej jakości białka, dobrych węglowodanów i tłuszczów.

Fit – opcja dla osób aktywnych, które chcą zadbać o zdrowie i dobra sylwetkę. Wykluczenia: pszenica i mleko krowie

NO Gluten NO Lactose – dieta opracowana dla osób, które chcą wykluczyć ze swojego menu gluten i laktozę, źródłem energii są tutaj m.in. gryka, amarantus czy np. komosa ryżowa.

Anna Lewandowska zapewnia, że „w daniach SuperMenu klienci nie znajdą produktów wysokoprzetworzonych, niezdrowych, konserwantów i barwników. Znajdą za to produkty od polskich rolników, ponieważ jednym z założeń jest wspieranie polskich, rodzinnych firm.”

Catering Anny Lewandowskiej – ceny

Na stronie http://www.supermenu.com.pl można sprawdzić ceny każdej diety rozpisane na ilość kalorii i dni. Przykładowo dieta Dobry Start zaplanowana na 2000 kalorii na 5 dni kosztuje dziennie 69 zł, co w sumie daje 345 zł.

Dieta Fit na 2000 kalorii na 5 dni kosztuje również 69 zł, co w sumie daje 345 zł.Catering No gluten No lactose przy 2000 kalorii na 5 dni daje dziennie kwotę 75 zł, w sumie 5 dni cateringu 375 zł.

Przelicznik znajdziecie tutaj. 

Anna Lewandowska daje 5000 posiłków dla lekarzy na starcie swojej firmy cateringowej SuperMenu

W informacji prasowej na temat nowego projektu Anny Lewandowskiej znalazła się też informacja o 5000 posiłków, jakie firma trenerki da lekarzom.

5000 posiłków otrzyma personel medyczny Oddziału Zakaźnego, Oddziału Dermatologii zamienionego na zakaźny, OJOMu i SORu, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie” – czytamy.

Wszystko co musisz wiedzieć o drugiej ciąży Ani Lewandowskiej

To trudny moment dla wszystkich, nikt ponad rok temu nie zakładał, że będziemy zaczynać nasze działania w czasie pandemii. Dlatego biorąc pod uwagę aktualną sytuację od 15 kwietnia ruszamy z pomocą. Chcemy wesprzeć personel medyczny Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Zakład działa od kwietnia tego roku i spełnia surowe normy higieniczno-sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności. Dodatkowo wprowadziliśmy wszystkie procedury sanitarno-epidemiologiczne zgodne z zaleceniami GIS i WHO. Możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Posiłki przygotowywane są codziennie z najświeższych składników, od sprawdzonych dostawców – mówi Jacek Domasat, Prezes Zarządu Spółki Eat By Ann Sp.z o o.

Pieczę nad powodzeniem całego projektu sprawuje Anna Lewandowska z Ewą Tyrkiel, posiadającą doświadczenie w branży cateringowej oraz Artur Chwist, który jest udziałowcem spółki.

Dania SuperMenu będą dostarczane do odbiorców od 15 kwietnia i początkowo mogą z nich korzystać mieszkańcy Warszawy i wszystkich okolicznych miast.

Skusicie się na catering od Lewandowskiej?

Anna Lewandowska rusza z firmą cateringową SuperMenu

Anna Lewandowska rusza z firmą cateringową SuperMenu

Cateringowa firma Anny Lewandowskiej

Cateringowa firma Anny Lewandowskiej

Catering od Anny Lewandowskiej

Catering od Anny Lewandowskiej

Catering od Anny Lewandowskiej

Catering od Anny Lewandowskiej