Anna i Robert Lewandowscy od kilku tygodni mają więcej obowiązków, które wynikają z narodzin drugiej córki. Teraz para sportowców musi być bardziej zorganizowana w opiece nad Klarą i Laurą. Dwójka dzieci to wcale nie tak dużo i mnóstwo rodziców bez problemu łączy życie prywatne z zawodowym. Jak to jest w przypadku Lewandowskich?

Miał być miły wieczór z mężem, ale randka Lewandowskich się nie udała. „Normalnie imprezka pełną parą”

Anna Lewandowska zatrudni opiekunkę?

Nie da się ukryć, że Anna i Robert mają specyficzny tryb pracy – nie pracują w stałe dni i w stałych godzinach. Ich grafiki ulegają zmianom, a trenerka i piłkarz często są w rozjazdach. Wtedy z pomocą przychodzą babcie. Jednak niektórzy twierdzą, że nie tylko one pomagają w opiece nad Klarą i Laurą.

Część osób uważa, że Anna Lewandowska zatrudniła opiekunkę, która zajmuje się jej córkami, kiedy ona jest pochłonięta zawodowymi aktywnościami. Lewandowska w najnowszej rozmowie zdradziła, że wcale tak nie jest. Dotychczas jedynie rodzina pomagała w opiece nad dziećmi, ale Anna i Robert nie wykluczają, że wkrótce zatrudnią opiekunkę.

Anna Lewandowska o powrocie do formy po drugiej ciąży. „Nie ma co się oszukiwać. Teraz jest WOLNIEJ”

Na razie bardzo pomagają nam w opiece obie babcie. Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie. W Monachium mam nieco łatwiej, bo Klara już chodzi do przedszkola i zazwyczaj to Robert odbiera ją po południu i przywozi do domu – wyznała w rozmowie z „Fleszem”.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska pokazuje zdjęcie z urlopu w nowym uczesaniu i z Laurą na rękach

Lewandowska na wakacyjnym zdjęciu z CÓRKAMI. Mają ubrania w tym samym kolorze