Anna Wendzikowska (39 l.) ma duszę podróżnika i mało jest takich miejsc, których nie odwiedziła. Dziennikarka od lat zwiedza różne zakątki świata a tym razem postanowiła zobaczyć Kostarykę. Chętnie relacjonuje swój pobyt na Instagramie i publikuje oszałamiające fotki.

Anna Wendzikowska na zakupach. Spójrzcie na te BUTY!

Anna Wendzikowska wypoczywa na Kostaryce

Anna Wendzikowska z powodzeniem łączy pracę w zawodzie, wychowywanie córek i trzeba podkreślić, że jest samotną matką. Jakiś czas temu szczerze opowiedziała o rozstaniu z partnerem i przyznała, że uczęszcza na terapię. Dziennikarka mimo to nie zwalnia tempa – jakiś czas temu wyleciała z córkami na Dominikanę a teraz wypoczywa na rajskiej Kostaryce. Tym razem zdecydowała się na urlop bez córek.

Anna Wendzikowska cierpiała na depresję, gdy urodziła drugą córkę: „Nie chciałam o tym opowiadać”

Dziennikarka zachwyca się Kostaryką i dodała, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie widziała. A spory kawałek Świata już zobaczyła. Na jej profilu nie brakuje fotek przedstawiających malownicze tereny.

Na najnowszym zdjęciu Ania zapozowała na tarasie z zapierającym dech w piersi widokiem. Dziennikarka miała na sobie mocno wycięty strój kąpielowy w szampańskim kolorze i turban na głowie.

To miejsce jest obłędnie piękne – napisała Ania. 

Internauci nie ukrywali, że każde zdjęcie Ani zwiedzającej Kostarykę wygląda obłędnie. Nie szczędzili w stronę dziennikarki komplementów.

Odważna. Pobudzasz świadomie wyobraźnię.

Kolejne przepiękne zdjęcie.

Wow, sztos.

Piękna i zjawiskowa jesteś.

Jak w raju.

Obłędne miejsce to fakt, ale i kobieta  jeszcze bardziej obłędna – czytamy.

A Wam, jak się podoba?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN. Wybrała kontrowersyjne buty

Anna Wendzikowska w bikini i czapce MORSUJE: ” Kompletne wariactwo”

Anna Wendzikowska relaksuje się na Dominikanie: „Jak z obrazka”