Joanna Krupa (40 l.) w niedzielę urodziła córkę. Wkrótce potem na Instagramie modelki i jej męża, Douglasa Nunes, pojawiły się pierwsze zdjęcia ze szpitala. Rodzice pokazali kilka fotek, wśród nich również zdjęcie nagiego, płaczącego dziecka tuż po narodzeniu.

Co oznacza imię Asha-Leight? Córeczka Joanny Krupy będzie miała niezwykłe powodzenie

Bartek Fetysz krytykuje Joannę Krupę za pokazywanie dziecka od chwili narodzin

I choć przyjaciele Joanny Krupy oraz jej fani są zachwyceni maluszkiem, pojawiają się też opinie, że pokazywanie tak intymnych momentów, jak narodziny dziecka, nie jest do końca przemyślaną decyzją. Bartek Fetysz, który nigdy nie przebiera w słowach, na swoim Facebooku skrytykował modelkę za odbieranie dziecku prawa do prywatności od pierwszych godzin życia:

Na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Krupy. Zdrowe. I niech w zdrowiu żyje, gratuluję Mamie. Dziecko od pierwszych sekund stało się kliszą własnego życia. Warnke sprzedawała nienarodzonego noworodka w opakowaniu z brzucha na okładce, Krupa poszła na całość. Jak jakaś anonimowa Instalaska, która chce w Dubaju zostać Tap Madl albo zaistnieć na Instagramie. Oto nowa era, proszę Państwa. Era bez prywatności. Legalny handel dziećmi na skalę ogólnoświatową – pisze Fetysz.

Dziennikarz porównuje serię fotek na Instagramie Krupy i jej męża do serialu:

Na razie nagrodę, statuetkę ze złotych pieluch za Osiągnięcia W Sprzedaży Prywatności Własnego Dziecka 2019 otrzymuje… JOANNA KRUPA! W Ameryce zarabia się na wszystkim, sprzedaje wszystko i dostaje reality show i można se pływać na jachtach i rodzić w pełnym makijażu z perfekcyjnym manicure. (…)  Dumny tata również. Czyli sezon pierwszy nowego show bez Netflixa (jeszcze) już rozpoczęte. Patrzę na te zdjęcia i jak Carrie Bradshaw zastanawiam się: Gdzie jest granica w pokazywaniu swojej prywatności? Czy rzeczywiście jesteśmy totalnymi ofiarami mediów społecznościowych i medialnego ekshibicjonizmu? – pyta dziennikarz.

Joanna Krupa dostanie własny program! Gwiazda nie odpocznie po ciąży i pokaże trudy macierzyństwa

Na koniec Bartek Fetysz w mocnych słowach zastanawia się, jak daleko zajdą osoby publiczne w przełamywaniu barier i pokazywaniu intymności.

Dziennikarz sugeruje, że nieodpowiedzialne zachowania rodziców kończą się czasem tragediami ich dzieci:

Szkoda mi tych dzieci. Zaraz po urodzeniu są Instagramem. Publicznym albumem pierwszego kroku, szczocha, rzygu i pierdnięcia. Odarte z prawa do prywatności. A potem wszyscy obserwujemy jazdę na dno młodo wykreowanych gwiazdek, które w kokainowym szale dołączają do klubu 27 albo są popie**olone tak, że dziwimy się, że jeszcze nikt nie odciął im Internetu albo nie zamknął w jakim ośrodku. Jak w Girl, Interrupted. Tyle ze w tym przypadku to matki są raczej MADka, INTERRUPTED – pisze Fetysz.

Bartek Fetysz ostro o opisywaniu tragedii rodziny Staraków: Obrzydliwe odzieranie ludzi ze skóry

Cały post Bartka Fetysza znajdziecie tutaj.

Zgadzacie się z dziennikarzem?

 

Czytajcie też: Bartek Fetysz nie zostawił SUCHEJ NITKI na Warnke i Stramowskim za ciążowy brzuch na pokazie

Bartek Fetysz mocno o polskich stereotypach: Jak przesolisz, to w mordę i nożem

KLISZA. Tekst: Bartek Fetysz Na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Krupy. Zdrowe. I niech w zdrowiu żyje,…

Gepostet von Bartek Fetysz am Montag, 4. November 2019