Beata Tadla (45 l.) ma za sobą kilka nieudanych związków, jednak nie zraża się i w dalszym ciągu poszukuje prawdziwej miłości. Być może dziennikarka właśnie znalazła tego jedynego, gdyż okazało się, że Beata się zaręczyła. Kilka miesięcy temu zakończyła relację z biznesmenem i przedsiębiorcą, Rafałem, a teraz jest już w nowym związku. Ponownie zabiją dla niej weselne dzwony?

Beata Tadla rozstała się. Jest OŚWIADCZENIE byłego partnera dziennikarki

Beata Tadla zaręczyła się

Beata Tadla jest dwukrotnie rozwiedziona. Jej najgłośniejszy związek z Jarosławem Kretem a później dramatyczne rozstanie było komentowane przez wszystkie media. W 2018 roku para dziennikarzy zakończyła 5-letnią relację a każde z nich poszło w swoją stronę. Później Tadla związała się z tajemniczym Rafałem.

Kuba Wojewódzki znany z drwin. Tym razem padło na Beatę Tadlę

Wyglądało na to, że związek pary kwietnie – Beata raz na jakiś czas publikowała w mediach wspólne fotki z ukochanym. Sielanka się jednak skończyła, gdy trzy miesiące temu wyszło na jaw – że również i ten związek nie przetrwał próby czasu. Biznesmen ogłosił rozstanie, a dziennikarka to potwierdziła. Rozstali się jednak w zgodzie i każde z nich podtrzymuje, że ma szacunek do tego drugiego.

Pod koniec lipca Beata została przyłapana na romantycznej randce z tajemniczym adoratorem. Między nimi wszystko potoczyło się bardzo szybko i okazuje się, że dziennikarka jest zaręczona!

Beata Tadla zaręczyła się.

Beata Tadla poinformowała o zaręczynach za pośrednictwem Facebook’a. Fot.Screen/Facebook/Beata Tadla.

Życie uczuciowe Beaty Tadli jest bardzo burzliwe – mimo niepowodzeń nie zamyka się na miłość. Gdy Beata poinformowała o zaręczynach, fani nie ukrywali zaskoczenia. Beata jest szczęśliwą narzeczoną już od tygodnia. 

Matko! To nie było dzisiaj, tylko w piątek, ale zmiana statusu się nie dokonała… Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie – napisała.

Niewiele wiadomo na temat nowego partnera Tadli. Być może ten związek Beata będzie chciała trzymać z dala od mediów. Wiadomo tylko, że jej wybranek ma na imię Michał.

Serdecznie gratulujemy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Beata Tadla była SZANTAŻOWANA! „Albo płacisz w ciągu godziny albo…”

Szokujące zachowanie Tadli i Kreta w telewizji! To już koniec?

MOCNY wpis Beaty Tadli z okazji Dnia Kobiet

Beata Tadla na ściance.

Beata Tadla/fot. AKPA.

Beata Tadla w eleganckiej sukience na ściance.

Beata Tadla/fot. AKPA.

Beata Tadla rozstała się z partnerem.

Beata Tadla/fot. AKPA.