Billie Eilish (19 l.) bez wątpienia jest jedną z najbardziej popularnych nastolatek na świecie. Billie odniosła ogromny sukces, w którym też pomógł jej starszy brat – Finneas. 22-latek jednak zdaje się być w cieniu siostry.

Odważne nagranie, na którym Billie Eilish zdjęła koszulkę. Miała powód

Finneas O’Connell i Claudia Sulewski na spacerze

Ponoć Billie zaczęła pisać swoje piosenki wzorując się właśnie na swoim bracie! Finneas także związany jest z muzyką – jest wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, producentem muzycznym i autorem tekstów piosenek. Finneas często współpracuje i występuje z Billie. Wspólnie stworzyli m.in. utwór „No Time to Die”, który powstał na potrzeby kolejnej części przygód Jamesa Bonda.

Finneas tworzy także własne utwory. Oprócz muzyki jest też związany z aktorstwem. Zadebiutował w 2011 roku rolą Spencera w komedii Zła kobieta, gdzie grał u boku Cameron Diaz. Od tamtej pory przybywa ról na jego koncie.

Mocne słowa Billie Eilish. „NISZCZYŁY moje życie. To boli”

Claudia Sulewski – kim jest? czy jest Polką?

22-latek dużo czasu poświęca pracy, ale ma też czas na życie prywatne. A jego życie prywatne to nie tylko rodzina i przyjaciele, ale też dziewczyna – Claudia Sulewski. Ostatnio para wraz z psem wybrała się na spacer. Towarzyszyli im paparazzi, więc wygląda na to, że w Los Angeles i Finneas jest rozpoznawalny.

Kim jest jego dziewczyna? 23-letnia Claudia jest z pochodzenia Polką! Choć urodziła się już w Chicago, to jej rodzice – Beata i Czesław – są Polakami. Ma dwóch braci – Marcina i Kevina. Claudia prężnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi 1,6 miliona osób!

Co ciekawe, wiele osób uważa, że Claudia jest bardzo podobna do Billie. Też widzicie podobieństwo między nimi?

ZOBACZ TEŻ:

Justin Bieber martwi się o Billie Eilish. POPŁAKAŁ się, jak to mówił

POBIŁA wszystkich! Billie Eilish z rekordową liczbą statuetek na Grammy 2020 (ZDJĘCIA)

Billie Eilish pokazała, jaką była fanką Biebera. Przebiła nawet Little Mooonster

Finneas O'Connell i Claudia Sulewski na spacerze

Finneas O’Connell i Claudia Sulewski/fot. FORUM

Finneas O'Connell i Claudia Sulewski na spacerze

Finneas O’Connell i Claudia Sulewski/fot. FORUM

View this post on Instagram

watching three different movies

A post shared by Claudia Sulewski (@claudiasulewski) on