Zdawało się, że to miłość idealna, ale jednak czas wszystko zweryfikował. Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves zaczęli się spotykać na początki 2019 roku, a ich związek rozwijał się na tyle szybko, że po kilku miesiącach byli zaręczeni, a latem tego roku miał być ślub w Miami i Polsce. Mimo zapewnień modelki, że to ten jedyny mężczyzna w jej życiu, w maju tego roku para rozstała się.

Sandra Kubicka otworzyła się na temat NOWEGO związku. „Cały świat przeciwko nam”

Kaio Alves Goncalves imprezuje z Klaudią El Dursi

Sandra i Kaio nagrali wspólne wideo i wyjaśnili, że rozstają się w zgodzie (choć dziś ich relacje nie są najlepsze). Powodem rozstania było inne podejście do życia i różna wizja wspólnej przyszłości. Modelka marz o dziecku i chciałaby jak najszybciej założyć rodzinę, tymczasem Kaio ma inne priorytety. Kubicka żaliła się, że jej narzeczony bardzo dużo imprezuje i bardzo dużo czasu spędza z kolegami, co jej nie odpowiadało.

Sandra Kubicka ODPOWIEDZIAŁA na oświadczenie córki Kaio. „Kocham tę dziewczynkę”

Ci, którzy obserwują Kaio na Instagramie, dobrze wiedzą, że ten chętnie pokazuje swoje życie i często udostępnia relacje z imprez. Obecnie były narzeczony Sandry Kubickiej odpoczywa i imprezuje na jachcie w Saint-Tropez. Oczywiście nie brakuje relacji z wyjazdu, a na filmikach można zobaczyć, że na tym samym wypadzie jest także… Klaudia El Dursi z ostatniej edycji „Top Model”.

ZOBACZ TEŻ:

Wiemy, kim jest nowy chłopak Sandry Kubickiej. Jest przystojny i odnosi spore sukcesy

Tym nagraniem Klaudia El Dursi PODBIŁA serca jurorów „Top Model”

Klaudia El Dursi w Saint-Tropez

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/kaioalvesgoncalves

Klaudia El Dursi w Saint-Tropez

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi w Saint-Tropez

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi