Kim Kardashian (39 l.) spotkała się z Kanye Westem (43 l.) na ich ranczo w Wyoming. Niedawno wszyscy świętowali tam urodziny North, ale wszystko pozmieniało się w tak krótkim czasie. Nasiliła się choroba dwubiegunowa rapera, który nie tylko wyjawił prywatne informacje na temat ich życia, ale oskarżył Kim o zdradę i przyznał, że od dłuższego czasu chce się z nią rozstać. Celebrytka postanowiła stawić czoła mężowi, ale po najnowszych zdjęciach widać – że nie jest w najlepszej formie psychicznej.

Ojczym Kanye Westa o jego zachowaniu: brakuje mu starych znajomych, jest otoczony tylko Kardashianami

Zapłakana i zrozpaczona Kim Kardashian rozmawia z mężem

Związek Kim Kardashian i Kanyego Westa przechodzi kolejny kryzys. Celebrytka zniknęła z Instagrama na 10 dni, co w jej przypadku oznacza poważne problemy w życiu osobistym. Kim jako maszynka do zarabiania pieniędzy regularnie dodawała fotki na swój profil – wczoraj opublikowała po długiej przerwie stare zdjęcie z córkami.

Kanye West WYPROWADZIŁ się z domu. Teraz mieszka na swoim ranczo w Wyoming – Kim go wyrzuciła?

Wszystko zaczęło się od szokujących wpisów Westa na Twitterze. Napisał on, że chce się rozwieść z Kim a także, że planowali aborcję – gdy ta była w ciąży z najstarszą North. Później West poszedł o krok dalej i na oczach całego świata oskarżył Kim o zdradę. Raper chyba zrozumiał, że przesadził i publicznie przeprosił żonę. Przyznał, że dobrowolnie odda się na leczenie.

Kim postanowiła przylecieć na ich ranczo, gdzie przebywa raper a fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia, na których celebrytka zalewa się łzami.

Kanye West przeprosił Kim. I udał się do szpitala

View this post on Instagram

Kim Crying again.

A post shared by @ kim.kardashian.crying on

Kim i Kanye zostali przyłapali w samochodzie. To pierwszy raz, gdy małżeństwo zostało zauważone razem – od czasu występu Westa na wiecu wyborczym. Kardashianka szlochała i w emocjonalny sposób gestykulowała rękoma. Było widać, że jest zrozpaczona i cała sytuacja ją przerosła. Kanye na oczach całego świata upokorzył Kim.

Kim Kardashian wydała OŚWIADCZENIE. Po raz pierwszy opowiedziała o chorobie męża

Kim jest wyczerpana. Czuje się bardzo zraniona przez Westa. Wielokrotnie próbowała do niego dotrzeć, a on ją po prostu ignoruje – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia celebrytki z rozmowie z magazynem People.

Zdjęcia zapłakanej Kim kłóconą się z mężem możecie zobaczyć TUTAJ.

Myślicie, że będzie rozwód?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mamy wspólne zdjęcie Kim Kardashian i Meek Milla – Kanye oskarżył ich o romans

Kanye West napisał na Twitterze: Próbuje się ROZWIEŚĆ. Kim Kardashian chciała mu pomóc

Kim Kardashian zdradziła Kanye Westa? Raper, z którym miała mieć romans, zabrał GŁOS

Kim Kardashian w codziennej stylizacji.

Kim Kardashian, Fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West razem na ściance.

Kim Kardashian z mężem na imprezie branżowej. Fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian i Kanye West w Nowym Jorku.

Kim Kardashian z mężem w Nowym Jorku. Fot.Forum/Backgrid USA.