Pete Davidson (26 l.) może być „dumny” z tego, że spotyka się z 18-letnią modelką – Kaią Gerber, ale jej mama – Cindy Crawford, nie do końca jest zadowolona z tego związku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę różnicę wieku pomiędzy nimi.

To już oficjalne! Kaia Gerber i Pete Davidson potwierdzają związek płomiennym pocałunkiem (FOTO)

Cindy Crawford nie jest zachwycona nowym chłopakiem córki

Cindy Crawford i jej mąż-przedsiębiorca Rande Gerber, nie są wielkimi fanami związku ich córki z 26- letnią gwiazdą Saturday Night Live. Była supermodelka wierzy, że to tylko chwilowa fascynacja po której każde z nich pójdzie we własną stronę. Crawford martwi się, że młodziutka Kaia może być trochę naiwna, jednak wierzy, że jest bystrą dziewczyną i ma obok siebie rodzinę, która na nią czuwa.

Myślę, że po prostu mają nadzieję, że to wszystko szybko się skończy. Kaia ciągle podróżuje i pracuje, zatem jak długo ten związek może przetrwać?  – powiedziało źródło z bliskiego otoczenia rodziny Kaii

Pete ma za sobą przez szereg głośnych relacji, w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zaczął spotykać się z Arianą Grande w maju 2018 roku. Para się zaręczyła a w październiku zerwali zaręczyny, a on rozpoczął romans z aktorką Kate Beckinsale. Ich relacja zakończyła się w kwietniu, 2019 r. Komik aktualnie umawia się z Kaią Gerber. W ciągu mniej niż 18 miesięcy Pete był w co najmniej trzech różnych związkach z trzema różnymi kobietami, co nie stawia go w dobrym świetle.

Pete i Kaia spotykają się dopiero od kilku tygodni, ale wyglądają na oczarowanych sobą. Kto wie, może Kaia okaże się tą jedyną?

Kaia Gerber Pete Davidson

Fot.Forum

Kaia Gerber Pete Davidson

Fot.Forum

Myślicie, że Cindy Crawford zaakceptuje chłopaka swojej córki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kaia Gerber z mamą Cindy Crawford na imprezie Vogue chwalą się nogami aż do nieba !

Kaia Gerber robi maślane oczy do Peta Davidson’a na randce! Uczucie między nimi rośnie

Kaia Gerber spotyka się z Petem Davidsonem? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki!