Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) nigdy nie zostawia swoich fanów z Instagrama. Celebrytka dba, by obserwujący jej profil codziennie dostawali świeżą porcję relacji i fotek. Tymczasem na profilu Małgosi zaległa cisza.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o powrocie na siłownię. „Jestem trzy raz taka jak normalnie”

Ostatni post celebrytka wrzuciła na Instagram 2 dni temu. Dotyczył on urodzin męża Rozenek-Majdan, Radosława:

Gwiazda TVN nie dodała ostatnio żadnych nowych relacji na InstaStory. Być może jest po prostu zmęczona – termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek-Majdan? Termin porodu

W jednym z wcześniejszych postów celebrytka napisała, że termin porodu został wyznaczony na przełom maja i czerwca. Ten czas właśnie się zbliża. A może Małgorzata Rozenek – Majdan już pojechała do szpitala?

Anna Lewandowska, która urodziła córkę Laurę tydzień temu, w ostatnim okresie przed porodem również zwolniła nieco tempo dodawania postów do mediów społecznościowych. Na tydzień przed tym, jak została mamą po raz drugi, internet huczał już od plotek, że Lewa urodziła – tymczasem faktycznie Anna Lewandowska urodziła Laurę dopiero tydzień później.

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje duży brzuch ciążowy: Mąż robi rzeźbę, a ja MASĘ

Czy w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan też mamy do czynienia z wyciszeniem przed czekającymi celebrytkę trudami porodu? A może mały Majdan jest już na świecie? Czekamy na dobre wieści.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Niemiec/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Niemiec/AKPA