Natalia Siwiec (36 l.) po długiej i męczącej podróży wróciła z rodziną do Polski. Modelka nagrała na InstaStory długą pogadankę, razem z mężem Mariuszem Raduszewskim, gdzie oboje opowiedzieli, jak udało im się dostać do kraju. Później Natalia pokazała jaką przesyłkę otrzymała jej córeczka Mia. Dziewczynka w ilości par butów chyba może konkurować ze sławną mamą.

Natalia Siwiec z córką Mią na Instagramie – sama SŁODYCZ

Ile par butów ma córka Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec, kiedy dwa i pół roku temu została mamą małej Mii Raduszewskiej– zmieniła swoje podejście do życia. Siwiec i jej mąż Mariusz nie ukrywają, że odkąd zostali rodzicami, dziecko przewartościowało ich życie.

Nic dziwnego, że rozpieszczają dziewczynkę, która od najmłodszych lat wyrasta na małą fashionistkę! Córeczka Natalii może pochwalić się pokaźną garderobą. Mama stroi córeczkę i dba by miały pasujące do siebie zestawy.

Tym razem Natalia pokazała nagranie na InstaStory, na którym widać, jak mała Mia otwiera przesyłkę. W środku znajduje się kilkanaście par butów, a dziewczynka wygląda na zachwyconą i żywo reaguje. Mia może konkurować z mamą w ilości posiadanych par butów. Nie ma jeszcze trzech lat, a jej kolekcja musi wyglądać imponująco.

Natalia Siwiec z córką Mią.

Natalia Siwiec z córką Mią, fot.Instagram/nataliasiwiec.official

Córka modelki jest już gwiazdą sieci. Dużo osób śledzi Natalię Siwiec także ze względu na nagrania, na których pokazuje Mię. Ostatnio Siwiec pokazywała Mię w delikatnym makijażu autorstwa Mariusza, a teraz czekamy na garderobę dziewczynki.

Przesada? Dwuletnia córka Natalii Siwiec z tuszem na rzęsach

Najsłodsze dziecko na świecie!

Cudna dziewczynka.

Fajna z Was rodzinka – pisali w sekcji komentarzy fani

A Wy jak myślicie, dziewczynka ma więcej par butów niż mama?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec OSTRO odpowiedziała na komentarz Internautki. Chodziło o pomoc pieniężną w walce z koronawirusem

Tak wygląda codzienna RUTYNA Natalii Siwiec – celebrytka zwraca szczególną uwagę na…

Nie tylko Siwiec pozwala córce na MAKIJAŻ. One również nie miały nic przeciwko