Dzisiaj media obiegła przykra informacja dla wszystkich fanów show. Trzy osoby zostały zmuszone pożegnać się z produkcją, gdy wyszło na jaw, że zaobserwowali u siebie objawy, które mogą wskazywać na zarażenie koronawirusem. Bogdan Kalus wraz z Lenką Kliment i jej mężem Jankiem muszą odbyć kwarantannę. Zostały tylko cztery pary. Kto przeszedł do półfinału?

KORONAWIRUS w „Tańcu z Gwiazdami”. Dwóch uczestników musiało pożegnać się z show

Ćwierćfinał „Tańca z Gwiazdami”

Rywalizacja w programie jest coraz ostrzejsza. W najnowszym odcinku uczestnicy zatańczyli w tercetach razem z gwiazdami poprzednich edycji. Zabrakło również publiczności.

Julia Wieniawa zatańczyła z Agnieszką Sienkiewicz-Gauer, która 6 lat temu wygrała Kryształową Kulę. Trudno nie zauważyć podobieństwa pomiędzy nimi. Agnieszka wygląda jak siostra bliźniaczka Wieniawy, mimo że jest starsza i doczekała się dwójki dzieci. Para zdobyła 27 punktów.

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa znowu najlepsza? Iwona: „To była katastrofa”

Julka otworzyła się i ze łzami w oczach przyznała, że jest zwykłą dziewczyną, którą boli hejt i nienawiść. Dodała, że ma dosyć oceniana, a taniec pozwala jej wyrazić siebie. W duecie odtańczyła ze Stefano przejmujący taniec nowoczesny. W drugiej turze zdobyli 30 punktów.

Taniec z Gwiazdami: tańce z rodziną. Julia Wieniawa się wyłamała (ZDJĘCIA)

Wyszło na jaw, z kim będzie tańczyć Ania Karwan. Piosenkarka wystąpiła w parze z Kamilem Kuroczko, dołączyła do nich Olga Kalicka. Zatańczyli sambę i zdobyli 26 punktów.

Olga Kalicka już nie ma na włosach PLATYNY. Co za zmiana!

Piosenkarka nie ukrywała, że brak obecności Janka jest dla niej ogromnym zaskoczeniem. Za fokstrota zdobyli 25 punktów. Iwona drugim tańcem pary nie była zachwycona i wytknęła im kilka błędów.

Edyta Zając zatańczyła tango z Czadomanem jako gościem specjalnym. Modelka miała obawy, czy poradzi sobie z dwoma mężczyznami, ale jurorzy byli zachwyceni ich interpretacją. Zdobyli trzy dziesiątki.

Jestem Tobą oczarowana. To było jedno z najpiękniejszych, najzabawniejszych show z kilku edycji – powiedziała Iwona.

W drugim tańcu, za cza-czę zgarnęli 28 punktów.

Sylwia Lipka wystąpiła w tercecie z Rafałem i Damianem Kordasem, który wygrał poprzednią edycję. Zatańczyli sambę i rozgrzali jurorów, którzy przyznali – że widzą ją w finale. Zdobyli 26 punktów.

W drugim tańcu odtańczyli emocjonujące tango, za które ponownie zgarnęli 26 punktów. Sylwia ze łzami w oczach opowiedziała historię niezdrowego odchudzania i tego, jak to co robi i mówi wpływa na jej obserwatorów, którzy się na niej wzorują. Lipka jest prawdziwą gwiazdą Tik Tok’a a na Instagramie obserwuje ją ponad milion Internautów.

„Taniec z gwiazdami” – która para odpadła przed półfinałem?

W programie po raz ostatni wystąpiła Anna Karwan i Kamil Kuroczko. 

Wielkim zaskoczeniem okazało się ogłoszenie na sam koniec. Do programu wraca Sylwester Wilk, który wystąpi w przyszłym tygodniu.

Oglądaliście najnowszy odcinek?

Zgadzacie się z tą decyzją?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taniec z Gwiazdami. Posągowo piękna Edyta Zając mówi o miłości: „Jestem zakochana…”

„Taniec z Gwiazdami”. Ten odcinek był EMOCJONALNY dla uczestników

Wraca „Taniec z Gwiazdami”. Zobaczymy ZMIENIONY skład!?