Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda programu „Królowe życia”. Widzowie bardzo szybko ją pokochali za szczerość i spontaniczność. Na Instagramie śledzi ją ponad milion użytkowników.

Dagmara Kazimierska wspomina pobyt w więzieniu: „W więzieniu siedzi wielu wartościowych ludzi”

Dagmara Kaźmierska wystawiła apartament na sprzedaż

Dagmara Kaźmierska nie zarabia głównie z „influenceringu”, jak to większość gwiazd robi. Królowa życia ma też swoje biznesy poza mediami między innymi w sektorze turystycznym. Od jakiegoś czasu wynajmuje turystom łódź w Egipcie:

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie. Nie wolno się gniewać na pieniądze – tłumaczyła w rozmowie z Jastrząbpost.

Teraz celebrytka znalazła kolejny łatwy pieniądz do zarobienia. Na profilu instagramowym Dagmary pojawiło się ogłoszenie, że sprzeda apartament w egipskim kurorcie Hurghada za 30 tys. dolarów amerykańskich, czyli ponad 140 tys. zł.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z czasów swojej kryminalnej przeszłości

Trzeba przyznać, że cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z polskimi warunkami. Okazuje się, że apartament należy do jej koleżanki Alicji, ale jak się można domyślać, gwiazda dostanie prowizję ze sprzedaży.

Dagmara Kaźmierska po raz pierwszy o byłym mężu: „Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego”