Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w poniedziałek zakończyli swój związek w sądzie w Białymstoku. Daniel, jak i Danuta Martyniuk bardzo chętnie wypowiadają się w mediach na temat rozwodu i Eweliny.

Rodzice Eweliny Golczyńskiej zabrali głos

Ewelina Golczyńska apeluje do Martyniuków, aby zapomnieli o niej i córce: „Tak, jakbyśmy nie istniały”

Żona Zenona Martyniuka bez zahamowań powiedziała, że za szybko wzięli ślub, ale rodzice Eweliny naciskali, „bo są z wioski”. Zdradziła też, jak drogie prezenty kupują wnuczce i zażądała zwrotu pierścionka zaręczynowego. Cała wypowiedz Danuty Martyniuk TUTAJ!

Po tym głos zabrała Ewelina Golczyńska. Napisała, że Daniel zdradzał go z Faustyną, a Danuta Martyniuk woziła go jeszcze na randki. Poprosiła ich o niewypowiadanie się na temat jej i Laury: ” Tak, jakbyśmy nie istniały”. Zapowiedziała również zmianę nazwiska sobie i córce. Cały wywiad przeczytasz TUTAJ!

Daniel Martyniuk już po rozwodzie! Danuta Martyniuk gorzko o Ewelinie

Byli teściowie Daniela do tej pory ani razu nie wypowiedzieli się w mediach. Nawet, wtedy, kiedy Ewelina była publicznie obrażana przez Martyniuków. Do Bogumiły i Arkadiusza Golczyńskich odezwał się portal WP Kobieta. Rodzie Eweliny nadal nie są chętni do wypowiadania się w mediach:

Dziękujemy za wszystkie pozytywne artykuły, które się ukazały. Na dzień dzisiejszy nie chcemy tego wszystkiego komentować. Może uszykujemy jakieś oświadczenie i wtedy państwa poinformujemy – powiedziała  Pani Bogumiła dla WP Kobieta.

Byli teściowie Daniela Martyniuka jedynie opublikowali wymowny wpis na Facebooku. Udostępnili piosenkę Dziwny jest ten świat w wykonaniu Edyty Górniak.

Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno – napisali rodzice Eweliny. 

Daniel Martyniuk UPOKARZA byłą żonę dodając jej zdjęcie z plaży: Gdzie ja miałem oczy

Rodzice Eweliny Golczynskiej skomentowali awanturę. Fot. screen Facebook

Teściowie Daniela Martyniuka

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej w Grabowce. Fot. Michal Kosc / FORUM