Joanna Opozda przechodzi rodzinny dramat tuż przed narodzinami pierwszego dziecka. 8 stycznia doszło do karczemnej awantury, podczas której Antek Królikowski wraz z kolegami chciał dostać się do domu Dariusza Opozdy, aby mama Joanny mogła zabrać swoje rzeczy. Podobno tata aktorki wyrzucił żonę z ich wspólnego mieszkania i zamieszkał z nowo poznana koleżanką z Madagaskaru.

Antek Królikowski awanturuje się z teściem. Teraz zabrał głos: „Padł strzał z pistoletu”

Dariusz Opozda o rodzinnej kłótni

Dariusz Opozda jako pierwszy poinformował o rodzinnej kłótni na swoim Facebooku. Potem chętnie rozmawiał z mediami i przedstawił swoją wersję. Co najlepsze, podczas awantury użył broni czarnoprochowej.

Teraz udzielił wywiadu we „Fakcie”. Okazuje się, że mama aktorki nie tylko chciała zabrać swoje prywatne rzeczy, ale też majątek, czyli walizkę ze złotą biżuterią.

Złoto to oszczędności mojego życia i osobisty majątek. Po powrocie z Afryki ta biżuteria zginęła. Początkowo żona zaprzeczała, że ją ma. Potem zwróciła – razem ze 120 tys. dolarów. Przypuszczam, że teraz grube karki wpadłyby do mieszkania, a ja, kaleka byłbym całkowicie bezbronny. Złoto by zginęło. Tu bowiem nie ma żadnych rzeczy mojej żony – uważa Dariusz Opozda w rozmowie z Faktem.

Ojciec aktorki ma żal do swojej rodziny, że nie chciała mu pomóc podczas wypadku na Madagaskarze, gdzie wybudował swój hotel. Podobno potrzebował pieniędzy na powrót do kraju:

Groziła mi śmierć. Zrozumiałem, że moim bliskim byłaby ona na rękę. Byłoby wtedy tak, jak mówi żona w filmikach: „Tu wszystko jest moje”. Ale tak nie jest, bo przeżyłem – mówi teść Antka Królikowskiego.

Joanna Opozda zabiera głos! „Dziś wylądowałam w szpitalu”

Z kolei Małgorzata Opozda twierdziła, że wysłała mężowi ponad 85 tysięcy złotych, mimo że związał się tam z 24-letnią kobietą:

Pomimo całego upokorzenia i jego gróźb które otrzymywałam przez wiele ostatnich miesięcy – zrobiłam mu przelew na wskazane przez niego konto wspierając jego leczenie. Na początku uwierzyłam że jest umierający i bardzo chciałam mu pomóc. Podczas jego pobytu w szpitalu regularnie zaczął grozić mi i moim dzieciom, że jeśli nie wyślemy mu więcej pieniędzy to nas zniszczy. Wtedy zaczęło się piekło – opisywała wówczas mama aktorki.

Matka Joanny Opozdy zabrała głos w sprawie jej ojca: „Wyrządził ogromną krzywdę mnie i naszym dzieciom”

Teraz Dariusz Opozda chce odciąć się od rodziny, a nawet zażądał, aby jego córki zwróciły mu podarowane mieszkanie na podstawie rażącej niewdzięczności.

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Joanna Opozda na premierze filmu "Pętla".

Joanna Opozda, fot. AKPA.