Doda od jakiegoś czasu kwitnie w nowej relacji i widać, że jest szczęśliwie zakochana. Odkąd zdradziła światu, że jej nowym wybrankiem jest Dariusz Pachut, przestała kryć się ze swoim związkiem i chętnie prezentuje partnera na zdjęciach lub instagramowych relacjach.

Para dobrała się idealnie również pod kątem aktywności – obydwoje cenią sobie zdrowy tryb życia i uprawiają sport, dlatego non stop spędzają aktywnie czas. Szczególnie upodobali sobie narty, na których zdążyli być już w Polsce, a teraz podbijają stoki w austriackim Tyrolu w ramach urodzinowego wyjazdu Dody!

HIT! Doda dostała NIETYPOWY prezent od fanów na urodziny. Każdy ma to w lodówce!

Doda z Dariuszem Pachutem pierwszy raz na nartach za granicą. Chwali się pierścionkiem

W nowej relacji na Instagramie Doda pochwaliła się, że Dariusz Pachut zabrał ją do Austrii na narty, by świętować jej urodziny, które wypadają 15 lutego. Okazało się też, że jest to jej pierwszy wyjazd w to miejsce:

Pierwszy raz w życiu jestem na nartach za granicą, dzięki temu panu. Pewnie niektórzy z was już byli i nie robi na was to takiego wrażenia, ale ja jestem zachwycona.

Następnie para wygłupiała się na nagraniach:

– Urodzinowy tydzień czas zacząć. Tutaj Dareczek bardzo ładnie. Mamy matchy matchy stylówa- stylówa biała. Bo jest co? Biały śnieg
– I czasami żółty – zażartował Dariusz Pachut.

W pewnym momencie Doda, która wyraźnie nie posiada się z radości zaczęła nawet tańczyć i śpiewać w trakcie jednego z postojów, a roześmiany Pachut skomentował: „Mysza zwariowała”.

Jednocześnie nie można nie zauważyć, że na części zdjęć i filmików, Doda wyraźnie eksponuje okazały pierścionek, który błyszczy na jej palcu! Nie jest to jednak serdeczny palec, na którym tradycyjnie znajduje się pierścionek zaręczynowy, dlatego pozostaje nam tylko gdybać, czy jest to część prezentu urodzinowego od Dariusza Pachuta i czy to „tylko” pierścionek” czy może coś więcej…?

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Doda i Dariusz Pachut w tych samych dresach na lodowisku. Fani: Bardzo dobrana para

 

Doda o Dariuszu Pachucie, pojawieniu się na Fame MMA i walce Sebastiana Fabijańskiego

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Nowy partner Dody w jej teledysku – fot. YouTube: Doda, „Wodospady” (Official video)

scena z: Doda, Maria Sadowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, Dżaga, SK:, , fot. Gałązka/AKPA