Choć do urodzin Dody zostało jeszcze trochę czasu i wokalistka będzie je świętować dopiero 15 lutego 2023 roku, okazuje się, że pierwsze prezenty od fanów powędrowały do niej już dziś!

Doda komentuje swoje stare stylizacje! „CZERWONA MORDA od tej pary, loki oklapnięte, pejsy zamiast grzywki”

Doda o wymarzonych prezentach na urodziny. Przedstawiła listę

Wcześniej Doda w jednej z relacji na Instagramie postanowiła opowiedzieć wszystkim co najbardziej chciałaby dostać i wymieniła długą listę prezentów, które chciałaby otrzymać. Na liście znalazła się między innymi lampa LED poprawiająca stan skóry, voucher na zabieg medycyny estetycznej czy wycieczkę od biura podróży:

Póki co, jeśli chodzi o anti-aging, z medycyny estetycznej, to osocze, fibryna i mezoterapia, więc jakiś voucher by się przydał. Jak jeszcze jakieś biuro podróży chciałoby mnie wysłać na moje urodziny na jakąś superwycieczkę, to też chętnie. Lubię luksus

Prócz tego na liście pojawił się… seler, o którym Doda po upływie kilku godzin wspomniała w kolejnej relacji, jednocześnie narzekając na horrendalnie wysokie ceny warzywa:

Czy wy sobie wyobrażacie, że ludzie tak och***li, że za parę naci selera liczą sobie 50 złotych?! Nigdzie nie ma na całym osiedlu. A ja codziennie piję sok z selera. Moim marzeniem jest dostawa selera od rolnika, w normalnej cenie, przez rok.

Doda i Dariusz Pachut w tych samych dresach na lodowisku. Fani: Bardzo dobrana para

Doda otrzymała od fanów prezent na urodziny. Przysłali jej pudła z selerami

Okazuje się, że fani Dody postanowili spełnić jej marzenie i w nowej relacji gwiazda zaprezentowała ogromny karton wypełniony selerami, który otrzymała w ramach urodzin. Na jednym jednak się nie skończyło!

Chciałam powiedzieć, że mam najlepszych fanów na świecie. To się po prostu nie kończy… I takich paczek jest 20 z całej Polski – relacjonowała Doda, wyjmując z pudła kolejne selery.

Myślicie, że Dariusz Pachut będzie w stanie to przebić?

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Doda WRACA do TVP! Wystąpi w jednym z programów

pasekkozak

Doda wygrała z… Polską! Ma otrzymać prawie 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

Doda zdradza jaką jest szefową dla swoich pracowników

IG: dodaqueen

Doda rozlicza się z byłymi pracownikami. Ciągnęli ją w dół

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Doda płacze w telewizji! Poruszające momenty w programie „Doda. 12 kroków do miłości” (WIDEO)

Dorota Rabczewska, fot. Instagram @dodaqueen

Dorota Rabczewska, fot. Instagram @dodaqueen