Dorota Rabczewska dwa lata temu udzieliła szczerego wywiadu w gazecie „Wprost”. Wówczas oświadczyła, że nie planuje mieć dzieci.

I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza – mówiła we „Wprost” artystka.

Doda spodziewa się dziecka?

Doda w końcu to powiedziała: Nie chcę mieć dzieci

Doda jakiś czas temu poinformowała, że wniosła pozew o rozwód. Chociaż już od dawna plotkowano, że rozstała się z Emilem Stępniem. Z kolei niedawno po raz pierwszy pokazała na Instagramie Maxa Hodges’a – przyleciał na urlop do Polski. Głośno było o nim rok temu, kiedy internauci znaleźli ich wspólne zdjęcia w sieci. Piosenkarka oświadczyła jednak, że z nikim się nie spotyka.

Doda na zdjęciach z amerykańskim aktorem! Kim jest Max Hodges?

Teraz „Super Express” podaje, że po wywiadzie w „Onet rano”, udała się do apteki i wyszła z testem ciążowym:

Po pracy Doda wstąpiła do apteki. Ku naszemu zdumieniu wyszła z niej… z testem ciążowym. Od razu ukryła go w reklamówce, ale ta, na jej nieszczęście, okazała się prześwitująca. Przez siatkę wypatrzyliśmy więc nazwę testu i wizerunek dziecka wydrukowany na jego opakowaniu – pisze „Super Express”.

    Doda w kostiumie kąpielowymDoda/fot. Instagram/dodaqueen