Doda jest stałą bywalczynią rozpraw sądowych. Lepiej wokalistce nie zachodzić za skórę, bo nie obejdzie się bez wymiaru sprawiedliwości. Jest też w odwrotną stronę – często wzywana jako podejrzany.

Doda przed sądem

W ciągu jednego dnia, w czwartek gwiazda miała aż dwie rozprawy. Pierwsza dotyczyła sprawy, której wytoczył jej były narzeczony, Emil Haidar. Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa piosenkarka musiała odpierać zarzuty o szantażowanie i groźby karalne wobec Haidara. Rozprawa miała charakter tajny, także opinia publiczna nie zna szczegółów procesu.

Adwokat Emila Haidara, Jerzy Jurek oświadczył, że wszyscy, którzy dzisiaj się stawili, złożyli wyjaśnienia:

Wyjaśnienia złożyła zarówno pani Dorota Rabczewska, jak i pan Emil Stępień. Odnośnie pani Doroty ograniczono się wyłącznie do odczytania jej wcześniejszych wyjaśnień. Sąd do nikogo nie miał żadnych pytań”.

Konflikt Doda vs Edyta Górniak – po czyjej jesteś stronie?

Następnie Dorotę czekała kolejna rozprawa. Dotyczyła programu Agnieszki Woźniak-Starak. W 2013 roku w programie „Na językach”chirurg miał powiedzieć, że piosenkarka zoperowała sobie nos. Doda zaprzecza temu, i złożyła w tej sprawie pozew do sądu. Na swoim instastory powiedziała, że była dokładnie zbadana przez lekarza sądowego, który to potwierdził.

Mimo dwóch rozpraw, Doda potraktowała ten dzień niezbyt poważnie:

Kochani jak wiecie jestem częstą użytkowniczką korytarzy sądowych i tutaj przygotowałam sobie taką sekcję „sąd”, i teraz tak: marynarki, garnitury, białe koszule. To moja ulubiona sekcja. I co? Jutro widzimy się w sądzie i tak co tydzień dziewczęta. Wiecie coś o tym, prawda? Każda z Was ma takiego na pewnego jednego upierdliwego byłego, każda ma swojego Haidara bądź Haidarkę, a jak nie. To kwestia czasu – powiedziała na instastory. 

Następnego dnia pochwaliła się sądową stylizacją. Jak widać, dla piosenkarki każda pora jest dobra, żeby się lansować.

Kochani, czy Wy również podzielacie entuzjazm mojej mamy, że najładniej mi w „białej bluzce i umytych włosach”? Hasztag sądowa moda – napisała piosenkarka.

Co działo się w show-biznesie „10 lat temu”? Doda i Radzio chcieli mieć dzieci