Doda (37 l.) w czerwcu poinformowała swoich fanów, że rozwodzi się z Emilem Stępniem i jest to przemyślana decyzja, którą podjęła już dawno. Teraz wyznała, że producent nie pojawił się na rozprawie rozwodowej.

Doda nie dostanie prędko rozwodu z Emilem Stępniem

Rozwód Dody i Emila Stępnia

Doda i Emil Stępień wzięli ślub w kwietniu 2018 roku w Hiszpanii. Niestety, ich związek rozpadł się, a na jaw zaczęły wychodzić coraz to nowe informacje. Piosenkarka wyznała, że przeszła załamanie nerwowe i nie była w najlepszej kondycji psychicznej przez ostatni rok. Doda chce się rozwieść jak najszybciej, ale ponoć jej mąż stara się to utrudnić.

Doda gorzko o rozstaniu i trudnym okresie. Przeszła przez piekło: „Wstydziłam się”

Rabczewska zorganizowała krótki live dla fanów po tym, jak Emil nie stawił się na sprawie sądowej. Miała nadzieję, że to pomoże jej poradzić sobie ze złością.

Mój szanowny małżonek nie raczył pojawić się na sprawie dotyczącej rozwodu, wiec mam co najmniej dwie godziny wolne. Postanowiłam połączyć się z wami i już nie eskalować mojej złości, postaram się uspokoić. Jak nie mam na coś wpływu to jedynie mam wpływ na zaistniałą sytuację, więc mogę się nią np. przestać przejmować. Mam nadzieję, że ten live pomoże mi wyładować te energię zawodu, złości i takiego żalu, że to się tak przeciąga długo.

Doda może mieć poważne kłopoty w związku z filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Chodzi o Emila

Emil Stępień i Doda na gali Empiku

Emil Stępień, Doda fot. Kurnikowski/AKPA

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępień, fot. Niemiec/AKPA

Doda z mężem, Emilem Stępniem

Doda z mężem, Emilem Stępniem fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda pokazała zdjęcie z Emilem z pierwszego spotkania

Doda, Emil Stępień/fot. AKPA