Doda (37 l.) już nie może się doczekać premiery filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Światło dzienne ujrzał już zwiastun filmu. Jutro piosenkarka ma zdradzić dokładną datę wejścia do kin produkcji. Ma jednak powód do zmartwień.

Doda sprzedaje swoje ciało w 3D – jako pierwsza na świecie! Jej pomysł zszokował fanów

Film „Dziewczyny z Dubaju” może wyciec do sieci przed premierą?

Doda nad filmem pracowała razem ze swoim mężem Emilem Stępniem, z którym się rozwodzi. W międzyczasie wyciekły wiadomości, które miał wysyłać do innych kobiet. Niektórym z nich proponował przedpremierowe obejrzenie „Dziewczyn z Dubaju”. Doda boi się, że przez to film wycieknie do sieci wcześniej, zanim pojawi się w kinach.

Jeżeli ktoś nagra film, chociażby telefonem, i udostępni w sieci przed premierą, konsekwencje są dramatyczne dla wszystkich i cała praca ekipy idzie na marne. Nie mam kontaktu z mężem, ale przekazałam prawnikom, że nie jestem w stanie w takiej sytuacji chronić filmu na ostatniej prostej przed premierą – powiedziała w rozmowie z „Na Żywo”.

Film ma trafić do kin w listopadzie.

Mimo dyskomfortu związanego z moim prywatnym życiem jestem profesjonalistką i biorę odpowiedzialność za film, który współtworzyłam i premierę, którą z radością zorganizuję dla wspaniałych ludzi, z którymi miałam przyjemność pracować na planie – zapewnia Doda.

Już jest! Doda pokazała zwiastun filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Sonda

poll-violet

Wybierasz się do kina na "Dziewczyny z Dubaju"?

1

Pewnie! Nie mogę się doczekać

2

Może zobaczę

3

Nie, według mnie to nie będzie ciekawy film

scena z: Doda, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Emil Stępień i Doda na gali Empiku

Emil Stępień, Doda fot. Kurnikowski/AKPA