Doda kilka dni temu oznajmiła, że rozwodzi się z mężem, Emilem Stępniem po trzech latach małżeństwa: „Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna” – napisała. W rozmowie z „Pulsem Biznesu” odniosła się do publikacji na temat spółki męża, do której też należała.

Doda wniosła pozew o rozwód!

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem

Ent One Studios to firma, która była prowadzona przez Emila Stępnia i Dodę. Zajmowała się pozyskiwaniem pieniędzy na projekty artystyczne od inwestorów. Sąd ogłosił jej upadłość. Obecnie toczy się postępowanie o oszustwo na szkodę inwestorów przy rozliczaniu zysków z filmów. Dodatkowo w 2019 do maltańskiej firmy Ent One Studios, dołączyły założone w USA Reel Studios i Reel Investments. Stępień miał mianować dyrektorką jednej z nich mieszkającą w Stanach polską modelkę i influencerkę bez jej wiedzy.

Dowiedziałam się o tym od agenta rejestrowego RS i RI, który przesłał mi dokumenty obu spółek. Domyślam się, że powołano mnie, posługując się danymi z kopii prawa jazdy przekazanej panu Stępniowi w związku z jego propozycjami współpracy, ale aktorskimi, a nie menedżerskimi. Jestem tym wszystkim zszokowana. Czuję się oszukana i nie chcę mieć z panem Stępniem nic wspólnego – powiedziała.

Doda również została poproszona o komentarz.

Nie mam z tym nic wspólnego i proszę mnie z tym nie łączyć. Prywatnie i biznesowo moje zaufanie do męża było bezgraniczne i stąd wynika mój brak wiedzy i świadomości w niektórych tematach, m.in. dotyczących amerykańskich spółek i kobiety, o którą pan pyta – brzmi wypowiedź Dody dla „Pulsu Biznesu”.

Nie zajmowała się finansami, a produkcją kreatywną i marketingiem.

Najważniejszy dla mnie jest teraz sprawny rozwód oraz sukces filmu „Dziewczyny z Dubaju”, któremu poświęciłam ostatni rok. Mogę zapewnić inwestorów, że film będzie na najwyższym poziomie artystycznym, o czym będzie można przekonać się na jego premierze w listopadzie 2021 roku.

Doda odpowiada na pytanie, dlaczego nie wrzuca zdjęć z Emilem. „Tak ładnie wyglądacie” – piszą fani

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Doda na swoim Instagramie powiedziała, że teraz stawia na siebie.

Teraz chciałabym bardzo postawić na siebie, ponieważ w ostatnim czasie zamknęłam się w swojej skorupie, wycofałam się. Miałam swoje troski, trochę lizałam rany, regenerowałam się psychicznie. Musiałam nabrać sił, a teraz powoli, powoli wracam do nich.

Doda z mężem

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Emil Stępień, Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA