Doda (37 l.) w dalszym ciągu walczy z resztką pozostałości po związku z Radosławem Majdanem (48 l.). Rabczewska na początku kariery związała się z byłym piłkarzem i uchodzili za jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Teraz każde z nich jest w nowych związkach, ale na ciele zostały pamiątki po ich miłości. Rabczewska pokazała, jak wygląda jej ręka po usuwaniu tatuażu.

Doda wspomina początki kariery: „Jestem spełnioną osobą, która może powiedzieć – udało mi się”

Ręka Dody po usuwaniu tatuażu

Doda niedawno poinformowała fanów, że jest po zabiegu usuwania laserowego tatuażu, który wykonała gdy była związana z Majdanem. Rabczewska na przedramieniu wytatuowała wyznanie miłosne w języku hebrajskim. Majdan przerobił tatuaż z wizerunkiem Dody na Indianina.

Po latach Doda postanowiła pozbyć się tego tatuażu. Pokazała uszkodzoną skórę zaraz po zabiegu a fani nie ukrywali, że są przerażeni tym widokiem.

Doda pokazała usunięty tatauż po Radku. Ma wielką RANĘ

Rabczewska nagrała Insta Story, na którym pokazała jak aktualnie wygląda jej ręka po zabiegu usuwanie laserowego. Przyznała, że blizna ładnie się goi i prawie nic już nie widać.

Widzę, że bardzo martwicie się moim tatuażem, który znika. Nie ma żadnej blizny, nie ma żadnego oparzenia. To tak po prostu zawsze wygląda na początku. Później ładnie się wszystko goi, tylko ten kolor może dlatego wygląda jak blizna, bo mam bardzo opaloną rękę – powiedziała.

Doda pokazała, jak wygląda jej ręka po usuwanie tatuażu.

Doda pokazała, jak wygląda jej ręka po usuwanie tatuażu. Fot.Instagram/dodaqueen.

Piosenkarka podkreśliła, że jeszcze 1/2 zabiegi i nie będzie żadnego znaku, ze w tym miejscu przez tyle lat miała tatuaż.

Po laserze jest to białe, ale ten kolor się wyrówna i za chwilę to nie będzie widoczne. Myślę, że jeszcze 1/2 zabiegi i będzie super – dodała artystka

Zdecydowalibyście się na taki zabieg?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda musi przemontować film „Dziewczyny z Dubaju”. Dostała pismo PRZEDPROCESOWE

Wystrojona Doda na romantycznej kolacji. Postawiła na seksowną kreację

Doda ubolewa, bo nie może schudnąć: „To jednak jest PESEL”

Doda i Radosław Majdan w miłosnym uniesieniu.

Doda i Radosław Majdan, fot. Palicki/AKPA.

Doda w eleganckiej sukni.

Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Doda z tatuażem na ręku.

Doda, fot. Niemiec/AKPA.