Doda (37 l.) poczuła nostalgiczny nastrój, gdy przejeżdżała przez Izabelin pod Warszawą. Musiała zatrzymać się na dokładnie tym samym przystanku, na którym siedziała 20 lat temu. Rabczewska opowiedziała o swoich początkach w karierze. Nie ukrywa dumy, że do wszystkiego doszła sama.

Doda pokazała usunięty tatauż po Radku. Ma wielką RANĘ

Doda opowiada o początkach kariery

Doda przez lata obecności w show-biznesie zasłynęła jako naczelna skandalistka i wypracowała mocną pozycję na scenie muzycznej. Mimo, że na jakiś czas zawiesiła karierę muzyczną – by skupić się na innych projektach, jak np. „Dziewczyny z Dubaju”, to cały czas może pochwalić się rzeszą wiernych fanów, którzy wiernie czekają na jej powrót.

Doda ostrzega młode fanki przed seksem. Maja Staśko: „Mocna hipokryzja”

Wokalistka niejednokrotnie podkreślała, że pochodzi z małej miejscowości i od nastoletnich lat jest samodzielna. Postanowiła wrócić pamięcią do czasów, gdy miała 17 lat i wydawała pierwszą płytę. Opowiedziała fanom motywacyjną historię ze swojego życia.

Siedzę dokładnie na tym samym przystanku, w Izabelinie pod Warszawą, na którym siedziałam równo 20 lat temu, jak nagrywałam moją pierwszą płytę. Miałam 17 lat. Siedząc na tym przystanku 20 lat temu i śpiąc w Izabelinie, bo nie było mnie stać by jeździć w tę i z powrotem, wytwórnia użyczyła mi pokoju. Myślałam sobie, czy ta płyta osiągnie sukces, czy ja osiągnę sukces. Dzisiaj jadąc zobaczyłam ten przystanek i sobie myślę, jak nie można ani chwili wątpić w siebie – zaczęła Rabczewska.

Doda wspomina swoje początki w show-biznesie.

Doda wspomina swoje początki w show-biznesie. Fot.Instagram/dodaqueen.

Piosenkarka nie ukrywała, że jest dumna z tego co osiągnęła na przestrzeni 20 lat. Dodała, że po takim czasie opuszcza ten przystanek w swoim nowym Mercedesie.

Ja wtedy dopiero zaczynałam liceum, mieszkałam w Internacie, nie miałam grosza przy duszy. Tylko tyle, co zarobiłam w teatrze. Nie było czasami łatwo. Będą Was spotykać różne trudności, różne wzloty i upadki. Ja miałam bardzo ciężko, bez żadnych znajomości, bez pieniędzy zawsze pod górkę. Dzisiaj jestem totalnie niezależna, i finansowo emocjonalnie. Jestem spełnioną osobą, która może powiedzieć udało mi się i tego Wam życzę – dodała.

Zmotywowała Was?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda musi przemontować film „Dziewczyny z Dubaju”. Dostała pismo PRZEDPROCESOWE

Wystrojona Doda na romantycznej kolacji. Postawiła na seksowną kreację

Doda relacjonuje usuwanie tatuażu: „Przemyślcie te swoje ku**a tatuaże, to jest taki BÓL”

Doda w panterkowej kreacji.

Doda, fot. Podlewski/AKPA.

Doda w różowej stylizacji.

Doda na początku kariery, fot. FORUM.

Doda i Emil Stępień na branżowej imprezie.

Doda i Emil Stępień, fot. Niemiec/AKPA.