Doda (35 l.) od kilku tygodni cierpi na problemy zdrowotne. Gwiazda słyszała dokuczliwe piski w uszach i nie wiedziała, co jest tego przyczyną. Po wielu godzinach spędzonych w gabinetach lekarskich i licznych badaniach, w końcu wie, że jest to wina aparatu ortodontycznego, który niedawno założyła.

Doda ZACHOROWAŁA. Lekarze nie wiedzą, co jej dolega!

Doda zna przyczynę pisków w uszach

Wokalistka przyznała, że aparat to był po prostu jej kaprys. Pisków w uszach nabawiła się przez naruszenie stawu żuchwowo-skroniowego. Prawdopodobnie będzie je słyszała do końca życia.

Gdybym miała jeszcze raz zakładać aparat, to nigdy w życiu bym go nie założyła. Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys. Ja miałam totalnie zdrowy zgryz, nie miałam problemów ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Wszystko to pojawiło się wraz z moją decyzją, która jednak była błędem.

Emil Stępień NIE przyszedł z Dodą na premierę „Psów 3”, a z INNĄ kobietą! (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

🦾

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Szok! Doda NIE BYŁA na swojej studniówce. Ale dlaczego?

Doda nie zdawała sobie sprawy z ryzyka, jakie niesie ze sobą założenie aparatu.

Chciałabym, żeby więcej ortodontów mówiło o plusach i minusach zakładania aparatów dla urody jedynie. Ale cóż… po miesiącu latania po wszystkich lekarzach. osteopatach i fizjoterapeutach powiem Wam jedno: ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy. Jeżeli mówicie, że boli was szczęka, a wasz ortodonta radzi: pijcie melisę, bo to wasza wina, to zmieńcie ortodontę – powiedziała.

scena z: Dorota Rabczewska, Doda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Dorota Rabczewska, Doda, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA