Doda jest znana z tego, że uwielbia być na świeczniku. Często udziela się w kontrowersyjnych aferach, a już za dwa dni będziemy mogli oglądać jej własne reality-show, w którym artystka zamierza szukać nowej miłości. We wrześniu premierę będzie miała też jej nowa płyta, która tak jak zapowiadała wokalistka, będzie zupełnie inna od tego, co tworzyła dotychczas.

Doda dbając o to, by było o niej głośno na czas obydwu premier, co jakiś czas przypomina o sobie i udziela szczerych wywiadów. Jakiś czas temu w rozmowie z Michałem Kazulem w podcaście „Kazul z Gwiazdami” Doda rozliczała się ze swoimi byłymi pracownikami. Teraz artystka opowiedziała z kolei jaką jest szefową.

Doda wraca do tematu „Dziewczyn z Dubaju”. Padły OSTRE SŁOWA!

Doda opowiada jaką jest szefową i co uznaje za swój sukces w show-biznesie

W rozmowie z serwisem Plotek Doda zdradziła, że przez lata zmieniła się jako szefowa dla swoich pracowników. Nauczyła się bardziej panować nad gniewem i stała się zdecydowanie bardziej wyrozumiała. Dodała też, że wiele obowiązków leży tylko i wyłącznie na jej barkach:

W każdej dekadzie byłam inną szefową. Mam więcej wyrozumiałości. Szybciej mi przechodzi gniew. Jestem jednak bardzo wymagająca w stosunku do siebie i tak samo w stosunku do innych. Byłabym doskonałym menadżerem, ponieważ mam oczy dookoła głowy, czytam w myślach i wiem dokładnie, co ta osoba chce. Sama sobie menadżeruję od 20 lat. Mój menadżer koncertowy opiekuje się mną od samego początku, natomiast wszystko inne leży na moich barkach.

Doda podsumowała też co, po dwóch dekadach w show-biznesie uznaje za swój największy sukces. Okazuje się, że najważniejsze dla gwiazdy było pozostanie sobą. Zapewniła, że „woda sodowa nie uderzyła jej do głowy” a show-biznes jej nie zepsuł:

Za swój największy sukces uważam to, że pozostałam z tymi samymi wartościami. To tylko umocniło mój kompas moralny. Zepsuty show-biznes w żaden sposób nie ugiął mojego kręgosłupa. Cały czas rodzina, miłość, przyjaciele są dla mnie najważniejsi. Nigdy poklask i kariera nie liczyły się dla mnie do tego stopnia, żeby się wyrzekać siebie, albo na rzecz profitów i pieniędzy uginać kark. Z tego jestem bardzo dumna, że zostałam sobą. Pozostałam tak samo honorową osobą, jak w momencie, gdy wchodziłam do show-biznesu. Mimo że łatwo nie było.

Jaka faktycznie jest Doda? Prawdopodobnie przekonamy się już w tę sobotę w jej nowym reality-show.

Doda w drodze na spotkanie. Walczy o uwagę w kusej sukience (ZDJĘCIA)

Doda rozlicza się z byłymi pracownikami. Ciągnęli ją w dół

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: dodaqueen

Doda pierwszy raz od dwóch lat ubrała choinkę! Skąd ta zmiana?

fot. Instagram: dodaqueen