Doda przez wiele lat miała bana w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych – nie była mile widziana w TVN i TVP. Jakiś czas później wraz z przejściem Edwarda Miszczaka do Polsatu, pojawiły się wątpliwości czy i w tym wypadku jej ban z TVN-u nie powędruje razem z Miszczakiem do konkurencyjnej stacji. Podczas 25-lecia zespołu Ich Troje, Doda została zapytana o to w rozmowie z reporterem Pomponika i odparła:

Ja myślę, że bany to sobie raczej nie przeskakują i Polsat jest na tyle konsekwentny i na tyle stabilny emocjonalnie, że się nie ugina pod prywatnymi animozjom innych członków telewizyjnych platform i stacji. Ja bardzo lubię Polsat, naprawdę ufam Ninie, ona wielokrotnie wyciągała do mnie rękę i myślę, że każdy sobie znajdzie miejsce w Polsacie. Nawet Edward – podsumowała, mając na myśli dyrektorkę programową Polsatu, Ninę Terentiew.

Dodzie grozi KOLEJNY BAN?! Zdradziła czy boi się przejścia Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu

Edward Miszczak komentuje perspektywę współpracy z Dodą

Jakiś czas później wokalistka udzieliła kolejnego wywiadu, w którym wyznała, że ma głowę pełną świeżych pomysłów i liczy na współpracę z Edwardem Miszczakiem:

Bardzo bym chciała wejść we współpracę z Edwardem Miszczakiem. Mam już też nawet pomysł na taki film. Chciałabym oczywiście mu go przedstawić, to byłoby wspaniałe. I można byłoby też fajne reality show o tym zrobić. O tym, jak wygląda praca takiej postrzelonej, kreatywnej producentki na planie filmowym.

Jak się okazuje, na odpowiedź nowego dyrektora programowego Polsatu nie trzeba było długo czekać. Co więcej, Edward Miszczak jest podekscytowany perspektywą współpracy z Dodą:

Nasza przyszłość rysuje się fantastycznie. Były między nami animozje, ale wszystko sobie wyjaśniliśmy, pogodziliśmy się i mogę powiedzieć, że kochamy się teraz z Dodą do bólu. Mamy wiele wspólnych pomysłów i projektów, więc będziemy razem działać – zdradził w rozmowie z „Faktem”

Ciekawe co z tego wyjdzie?

Doda WRACA do TVP! Wystąpi w jednym z programów

pasekkozak