Za nami 66. Konkurs Piosenki Eurowizji 2022. Niestety Polska po raz kolejny nie wygrała. Chociaż głos Krystiana Ochmana zachwycił wielu widzów w Europie, nie udało mu się znaleźć w czołówce – po przyznaniu głosów jurorskich reprezentant Polski był na 14. miejscu z 46 pkt na koncie. Po przyznaniu punktacji od widzów Ochman otrzymał 105 pkt, co w sumie dało 151 pkt i 12. miejsce. Zwycięzcą została Ukraina z reprezentującym ją zespołem Kalush Orchestra i łączną liczbą 631 punktów.

Wołodymyr Zełenski skomentował WYGRANĄ Ukrainy na Eurowizji. Nawiązał do wojny z Rosją

Doda w mocnych słowach komentuje Eurowizję!

Dla wielu osób wygrana Ukrainy nie była zaskoczeniem – wśród nich znalazła się Doda, która jeszcze w marcu typowała, że to właśnie Ukraina wygra konkurs ze względu na sytuację polityczną i opublikowała wówczas relację, w której podsumowała co myśli o Eurowizji:

Wszystkie rządy państw solidarnie łkają nad losem Ukrainy i nagle te same państwa zapraszają do świętowania i udawania, że wszystko jest zajebiś***. Po pierwsze jest to szczyt hipokryzji, ale do tego już jestem w show-biznesie przyzwyczajona. Po drugie, tak jak widzicie u bukmacherów, jest to niesprawiedliwe w stosunku do innych artystów. Wiadomo, że wygra Ukraina i to niekoniecznie dlatego, że ma fajną piosenkę czy utalentowanego reprezentanta. Tylko dlatego, że głupio nie dać dziesiątki.

Po ogłoszeniu wyników głosowania Doda ponownie postanowiła odnieść się do sprawy – wrzuciła na InstaStories czarne nagranie, które podsumowała słowami:

Kochani, niech ta iluminacja świetlna będzie odzwierciedleniem mojego: „A nie mówiłam!”. Idę spać. Nie wiem, po co organizować konkurs Eurowizji, skoro od początku wiadomo, jaki będzie wynik. No, ale okej. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Dobranoc 

IG: dodaqueen

Doda KRYTYKUJE gesty solidarności z Ukrainą: „Czy wy rozumiecie co to jest WOJNA?!”

Kto jeszcze nie był zaskoczony wynikiem?

Doda NAŚMIEWA SIĘ z Małgorzaty Rozenek i Majdana na TikToku!

Instagram: dodaqueen

Doda znów w NOWEJ fryzurze. Tym razem z GRZYWKĄ!

Doda fot. AKPA

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! "Byłam wicemistrzem POLSKI..."

Instagram: dodaqueen

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: dodaqueen

Doda PRZESTRZEGA przed „reklamowanym” przez nią produktem! „Żeby wam w ogóle do głowy nie przyszło kupować tego G*WNA”

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda zdobywa nie tylko szczyty list przebojów. Weszła na Mnicha i zapozowała TOPLESS!