W listopadzie 2021 roku Doda rozwiodła się z Emilem Stępniem. Ich burzliwą relację mieliśmy okazję śledzić przez kilka miesięcy, gdy para toczyła między sobą medialną wojnę w związku z filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Później w wielu wywiadach Doda wyznała, że przez ten związek nabawiła się depresji oraz myśli samobójczych:

Z jakiegoś powodu uciekłam z domu dwa lata temu. Nie mieszkaliśmy ze sobą od wielu miesięcy przed rozwodem. Emil naprawdę dał mi szkołę życia. Potrafił przyjść uśmiechnięty na plan i do ucha mi powiedzieć: „Jesteś piątym kołem u wozu i nikt cię tutaj nie chce. I nikt cię nie lubi. Jestem nikim beze mnie. Jesteś tutaj tylko dzięki mnie. Nie zasłużyłaś. Ale masz”. Albo: „Nie jesteś godna, ale masz”. Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie depresją, lękami, atakami paniki. Silne, dowartościowane kobiety coś takiego również wykańcza psychicznie, gdy ktoś próbuje deprecjonować, poniżyć, uśmiechając się do reszty, przez co nikt nam nie uwierzy. Przepracowałam to na terapii. Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam to życiem.

Również w swoim programie „Doda. 12 kroków do miłości” wokalistka przyznała, że nieomal przypłaciła tę relację swoim życiem:

Już nie mam siły po prostu na dalsze pomyłki, ponieważ mój ostatni związek prawie skończył się moim samobójstwem i ja po prostu fizycznie nie mam siły już na jakieś porażki, wolę być sama.

Emil Stępień skomentował nowy związek Dody!

Emil Stępień o myślach samobójczych Dody. Jego odpowiedź szokuje

Jakiś czas temu jej były mąż Emil Stępień zaczął aktywniej udzielać się w mediach społecznościowych, co przykuło uwagę internautów, którzy postanowili zadawać mu osobiste pytania o jego nieistniejący już związek z Dodą czy jej nowego partnera. Stępień zapewniał, że życzy Dodzie szczęścia i chce dla niej jak najlepiej, bo to jego rodzina.

Zdaje się jednak, że zdążył już zapomnieć o tym wyznaniu, ponieważ teraz udzielił szokującej odpowiedzi na komentarz jednej z obserwatorek, która zapytała:

Jak pan się odniesie do tego, że Dorota chciała się przez pana zabić. Ona opowiedziała już swoją wielotomową wersję, a co pan na to? Jest to tak nagłośniony temat, że jest to dość dziwne, że nie ma nigdzie Pana wypowiedzi w tym temacie.

Emil Stępień odpowiedział krótko:

A czemu tego nie zrobiła?

IG: emilstepien_official

Choć nie można zaprzeczyć, że Doda lubi szokować swoimi wypowiedziami i być na świeczniku, to tego typu odpowiedź względem osób, które zmagały się z myślami samobójczymi raczej nie jest na miejscu, niezależnie czy ktoś jest sławnym celebrytą czy przeciętną osobą.

Przypominamy również, że jeśli wy lub wasi bliscy zmagają się z depresją i myślami samobójczymi mogą szukać pomocy pod tymi bezpłatnymi numerami:

800 70 22 22 – Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym

800 12 12 12 – Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

112 – W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia