Kim Kardashian (40 l.) i Kanye West (43 l.) podjęli decyzję o rozwodzie. Życie celebrytki ulegnie dużej zmianie – nie dość, że rozstaje się z mężem, to razem z resztą rodziny postanowili zakończyć nagrywanie reality-show „Z Kamerą u Kardashianów”.

Kanye West w końcu odpowiedział na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Czego zażądał?

Co Kanye West myśli o zakończeniu KUWTK?

Ostatni sezon programu będzie pełen emocji. Podczas jednego odcinka zadzwoniła do swojego długoletniego przyjaciela, Simona Hucka, aby podzielić się wiadomością o zakończeniu show, a on wprost zapytał, co Kanye myśli o tej decyzji. Raper powiedział: „Cokolwiek cię uszczęśliwia, wiesz?”

Kanye sporadycznie był obecny w reality-show. Na początku nie chciał też, aby występowały w nim dzieci, które ma z Kim: North, Saint, Chicago i Psalm. W późniejszym czasie się to jednak zmieniło. W ostatnim sezonie rapera nie ma, bo przebywał na ranczo we Wyoming.

Chrissy Teigen ujawnia KULISY rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa!

Problemy w związku Kim i Kanye nie były szczegółowo dokumentowane w programie. Zaczęły się już latem zeszłego roku i chociaż próbowali ratować małżeństwo, ostatecznie w lutym celebrytka złożyła papiery rozwodowe.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

North West w. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.