Gigi Hadid (25 l.) im bliżej ma do porodu, tym chętniej mówi o ciąży. Modelka przez długi czas nie potwierdzała plotek i nie pokazywała, jak zmieniło się jej ciało. W końcu postanowiła opublikować zdjęcia z ciążowej sesji, na której dokładnie widać jej krągły brzuszek. Tym razem postanowiła zdradzić, jakie ma jedzeniowe zachcianki a fani są pewni, że urodzi dziewczynkę.

Gigi Hadid zdradziła, DLACZEGO długo nie chciała publikować ciążowych zdjęć

Gigi Hadid – jakie ma ciążowe zachcianki?

Gigi Hadid w dalszym ciągu nie potwierdziła płci dziecka. Modelka i Zayn Malik po raz pierwszy zostaną rodzicami i oboje nie potrafią ukryć ekscytacji z tego powodu. Hadid od zawsze marzyła o dziecku i byciu młodą mamą. Już niebawem jej marzenie się spełni. Mówi się, że modelka ma rodzić w połowie września, więc poród zbliża się wielkimi krokami.

Gigi Hadid lada moment URODZI. Jak spędzają z Zaynem ostatnie dni we dwoje?

Hadid zdradziła, na Twitterze bez czego nie może się obejść podczas ciąży. Okazuje się, że Gigi zjada ogromne ilości słodyczy i babeczek z popularnej w Stanach cukierni. Tak jej posmakowały, że zamawia je pocztą – z uwagi na jej stan, tych słodyczy nie może zabraknąć w jej domu.

Ciąża staje się faktem. Kiedy zamówisz krajową wysyłkę, aby dostarczyć ją do siebie – napisała.

Mówi się, że gdy kobieta w ciąży zajada się taką ilością słodyczy, to urodzi córeczkę. Wcześniej natomiast można było przeczytać, że para spodziewa się syna. Jak widać – fani również są skołowani, jednak niebawem dowiemy się, jakiej płci będzie pierwsze dziecko modelki.

W komentarzach jeden z fanów postanowił dopytać Gigi Hadid, bez czego jeszcze nie może się obejść. Modelka chętnie odpowiedziała, i jak widać słodycze królują w jej jadłospisie. Apetyt jej dopisuje a Gigi czuje się rewelacyjnie i nie może doczekać się, aż przywita swoje dziecko na świecie.

Najwyższe, trzypiętrowe ciasteczka Brownie i domowy dip z marchewkami – odpowiedziała supermodelka.

Myślcie, że modelka pokaże zdjęcia noworodka zaraz po porodzie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid pochwaliła się KOLEJNYMI zdjęciami z ciążowej sesji

Gigi Hadid w ciąży. Pokazała OGROMNY brzuch

Gigi Hadid nie może TEGO robić w ciąży! Modelka zdradziła, za czym najbardziej tęskni

Gigi Hadid w ciążowej sesji.

Gigi Hadid w ciążowej sesji. Fot.Instagram/gigihadid.

Gigi Hadid lada dzień urodzi.

Gigi Hadid lada dzień urodzi. Fot.Instagram:gigihadid.

Gigi Hadid pokazała brzuch ciążowy.

Gigi Hadid pokazała brzuch ciążowy. Fot.Instagram:gigihadid.