Joanna Opozda jakiś czas temu pochwaliła się na Instagramie, że za życiowe oszczędności kupiła nowy dom dla siebie i swojego synka Vincenta, w którym ma nadzieję „w końcu zaznać spokoju”.

OMG! Joanna Opozda KUPIŁA MIESZKANIE. Pokazała pokój Vincenta

Ktoś włamał się na posesję Joanny Opozdy i próbował robić jej nielegalne zdjęcia

Jednocześnie jak się okazuje, Opozda postanowiła tymczasowo zamieszkać z dala od Antka Królikowskiego, który jak potwierdzają osoby z otoczenia Asi, nie spełnia się w roli ojca i jest zajęty swoją nową kochanką.

Niestety chwilową idyllę w życiu Joanny Opozdy po jej ostatnich dramatycznych życiowych przeprawach przerwał przykry incydent, który spotkał aktorkę w ostatnim czasie. Okazuje się, że na posesję mieszkania, które tymczasowo wynajmuje ktoś się włamał i próbował robić jej zdjęcia! Gwiazda poinformowała o tym w relacji na swoim Instagramie, jednocześnie zwracając się do swojego „prześladowcy”:

Chciałam tylko poinformować osobę, która wczoraj WŁAMAŁA się na prywatną posesję, którą wynajęłam i robiła mi zdjęcia z ukrycia, że na całym terenie jest monitoring. Wszędzie są znaki „zakaz wjazdu” i „teren prywatny”.

Jednocześnie między słowami aktorka zdradziła, że na ten moment nie mieszka w Warszawie:

Człowieku! Że chciało ci się taki kawał z Warszawy jechać i siedzieć w krzakach to się dziwię…

Na koniec zauważyła, że takie działania są nielegalne, a osoba robiąca zdjęcia nie będzie mieć z nich korzyści majątkowych próbując odsprzedać je plotkarskim portalom:

Wiem, że teraz rozsyłasz zdjęcia do wszystkich portali licząc, że ktoś tak jak Ty złamie prawo i je opublikuje. Dla Twojej wiadomości to co zrobiłeś jest NIELEGALNE.

Dobrze, że to tylko włamanie w celu zrobienia zdjęć, a nie rabunek lub co gorsza próba morderstwa. Tak czy inaczej miejmy nadzieję, że sytuacja już się nie powtórzy.

IG: asiaopozda

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

 

Joanna Opozda pokazała brzuch TRZY MIESIĄCE po porodzie!

IG: asiaopozda

AKPA/IG: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

Joanna Opozda nowym zdjęciem z Vincentem rozczuliła fanów

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

joanna_opozda_2020

joanna_opozda_2020

joanna_opozda_2017

joanna_opozda_2017

Joanna Opozda 3 miesiące po porodzie WRÓCIŁA do PRACY. „Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy”