Julia Wieniawa – pomimo młodego wieku – jest jedną z najlepiej zarabiających kobiet w rodzimym show biznesie. 22-letnia celebrytka sprzedaje kosmetyki, ubrania, występuje w filmach, reklamach, nagrywa muzykę i bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. To zaangażowanie się opłaca – Julia jest właścicielką trzech mieszkań w Warszawie. Najnowsze lokum gwiazdki miało kosztować ponad 2 mln złotych.

Julia Wieniawa zachwyca się toaletką MARZEŃ: „Jest pięknie”

Julia Wieniawa – zarobki

Z ustaleń Super Expresu wynika, że miesięczne wpływy niezawodowej aktorki i influencerki oscylują wokół kwoty 125 tys. złotych. Za sponsorowany post na profilu gwiazdy reklamodawcy muszą zapłacić od 10 do 30 tys. złotych. W ten sposób, podczas pandemii koronawirusa Julia Wieniawa miała zarobić 1,5 miliona złotych.

Jest oczywiste, że dysponująca takim budżetem gwiazda, musi mieć godną garderobę. Dlatego podczas gdy Super Express zajmował się podliczaniem dochodów celebrytki, Fakt wziął na warsztat garderobę Julii.

Julia Wieniawa mówi, ile przyjmuje WITAMIN i SUPLI. Ilość zwala z nóg

Julia często nagrywa filmiki w swojej garderobie, prezentując w tle pokaźną kolekcję butów i torebek. W wśród nich znalazła się m.in. przezroczysta torebka Chanel za 11 tys. złotych, sandałki YSL za 5 tysięcy i torebka tej samej marki za ponad 7 tys. Do tego należy doliczyć torebkę Diora za 13 tys. i wiele innych drogich dodatków. Łącznie dziennikarze „Faktu” podsumowali wartość luksusowych dodatków Julii Wieniawy na poziomie 100 tys. złotych.

Julia Wieniawa dopieszcza mieszkanie: „W moich domowych tropikach”

Myślicie, ze Julia wie, ile są warte jej ubrania?

 

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Baranowski Michał/AKPA