Julia Wieniawa (21 l.) próbuje swoich sił nie tylko w aktorstwie, ale również jest wokalistką. Wydała już kilka singli, ostatni „Nie muszę”, cieszył się bardzo dużą popularnością. Teraz młoda piosenkarka wraca z piosenką i teledyskiem „SMRC”.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski będą razem pracować!

Julia Wieniawa wydała singiel „SMRC”

Julia Wieniawa, podobnie jak inni artyści, ucierpiała na pandemii koronawirusa. Odwołano m.in. premierę filmu z jej udziałem „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Teraz gwiazda wróciła do swoich projektów i jednym z nich jest nowy singiel.

„SMRC” to piosenka, do której słowa napisała Mery Spolsky, a jej produkcją zajął się Wojtek Urbański.

Tekst piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji, w każdym odbiorcy zapewne będzie rezonował w inny sposób. Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia. Może ona występować na mniejszą skalę, kiedy poddawani jesteśmy surowej, często niesprawiedliwej ocenie najbliższego otoczenia, naszych bliskich. Występuje też w sytuacji, kiedy mówimy o wykluczeniu całych grup społecznych. Remedium na to jest druga zwrotka, która snuje przewrotną wizją zwycięstwa, może nawet wzięcia symbolicznego odwetu… – mówi o singlu Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa pokazała efekty metamorfozy u fryzjera: „Uwielbiam Twoją subtelność”

Fanom i słuchaczom bardzo przypadł do gustu nowy numer Julii:

  • Szacun, widać, że się rozwijasz i zasługujesz na wytwórnie w której tworzysz.. Pomimo braku sympatii, muszę przyznać że utwór bardzo mnie zaskoczył. Ukłon!
  • Ciary na rękach i nogach przy solówce skrzypiec!! Zaj*biste no mega!
  • Bardzo emocjonalnie ! Jestem pod wrażeniem Julka 😍 – komentują.

Julia Wieniawa pochwaliła się modnym manicure – to hit tej wiosny

Podoba Wam się?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, fot. Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa fot. Baranowski/AKPA

Julia Wieniawa na ściance

Julia Wieniawa/fot. AKPA