Julia Wieniawa (21 l.) po kwarantannie chętnie korzysta z zabiegów upiększających i odwiedziła salon kosmetyczny, jak i fryzjera. Julka nie eksperymentuje z włosami – od początku kariery ma ten sam kolor. Pokazała na Instagramie zdjęcie, które zrobiła zaraz po wizycie u fryzjera. Co zmieniła w swoim wyglądzie? Sprawdźcie sami.

Julia Wieniawa pochwaliła się modnym manicure – to hit tej wiosny

Julia Wieniawa pokazała włosy po wizycie u fryzjera

Po ponad dwumiesięcznej kwarantannie można już iść do fryzjera i na paznokcie. Julia Wieniawa postanowiła skorzystać z okazji i szturmem ruszyła do ulubionego salonu fryzjerskiego, by odświeżyć swoje włosy. Aktorka poddała się metamorfozie i postawiła na małe zmiany.

Julia Wieniawa pokazała BABCIĘ. To po niej ma piękne włosy?

Julia jakiś czas temu pokazała zdjęcie ze swoją babcią i jak zdradziła błyszczące i gęste włosy odziedziczyła właśnie po niej. Wieniawa nie eksperymentuje z kolorem włosów. Jak zdradziła na Instagramie jednej z obserwatorek – kolor ma dokładnie ten sam, co kiedyś. Zmienia je jedynie poprzez delikatne refleksy. Jeszcze się nie zdecydowała na zafarbowanie całych włosów.

Nowe fryzura – podpisała zdjęcie Wieniawa.

 

Aktorka pokazała się w jednym z ulubionych uczesań, jakim są delikatne fale. Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów w jej stronę. Internauci przyznali, że ta fryzura bardzo pasuje do młodej Wieniawy.

Pięknie wyglądasz w tych włosach.

Świetna fryzura.

Bosko.

Cudowne włosy i makijaż! Uwielbiam Twoja subtelność – czytamy.

Na pierwszy rzut oka zmiana nie jest aż tak widoczna, ale Julka zdecydowała się na odświeżenie włosów na lato i postawiła na więcej jasnych pasemek w okolicy twarzy, co automatycznie rozjaśniło tę okolicę.

A Wam, jak podoba się ta metamorfoza?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa spotyka się z Maciejem Musiałem? Tabloid donosi, że byli razem w jej mieszkaniu

Czarny Instagram polskich gwiazd – Wieniawa, Warnke, Krupa, Brodka przyłączyły się do #BlackOutTuesday

Julia Wieniawa z wielkim siniakiem na ręce przeprasza za zwrócenie uwagi medykowi