Justyna Żyła (33 l.) ma za sobą stresujący czas. Nie jest tajemnicą, że była żona skoczka Piotra Żyły nie jest z nim w najlepszych stosunkach. Wydaje się, że para jest skonfliktowana od dłuższego czasu. Oliwy do ognia dolała wiadomość skoczka, do byłej żony – w której wypowiadał się o niej w nie najlepszych słowach. Żyła postanowiła to udostępnić na swoim Instagramie, by po czasie usunąć post. Teraz opublikowała nowe zdjęcie i dodała wymowny opis. Chyba nie ma wątpliwości, kogo miała na myśli.

Justyna Żyła w czerwonej MINI: Aż mnie ZATKAŁO

Justyna Żyła zdradziła, z kim się spotyka

Justyna Żyła od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą skupiła się na dzieciach. Justyna na jakiś czas zrezygnowała z randek, ale teraz to nadrabia. Jej rozwód nie należał do najprzyjemniejszych – para obrzucała się w mediach oskarżeniami i mimo, że minęło już sporo czasu, to wygląda na to – że na próżno myśleć o pojednaniu między nimi.

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę

Żyła postanowiła zamknąć ten etap w swoim życiu i pokazała, jak pakuje w pudła stare rzeczy związane z Piotrem. Teraz była żona skoczka opublikowała zdjęcie z widokiem na góry, ale to opis przyciąga największą uwagę.

Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić. Szukaj podobnych tobie – zaczęła Justyna.

https://www.instagram.com/p/CDPIZOQnPXz/

Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij – napisała Żyła.

Fanów bardzo poruszyła filozoficzna wypowiedź Żyły i w komentarzach nie szczędzili jej komplementów. Internauci przyznali, że Justyna jest silną i mądrą kobietą, która walczy z przeciwnościami losu.

Z kim spotyka się Justyna Żyła?

Żyła przy okazji zrobiła coś, przed czym wzbraniała się od dłuższego czasu. Pod koniec posta oznaczyła fotografa, który zrobił jej zdjęcie – i natychmiast pojawiły się spekulacje, że jest to mężczyzna, z którym się obecnie spotyka. Żyła nie chciała komentować tych rewelacji i gdy była pytana o nowy związek to nabierała wody w usta.

Jednak na profilu Pawła Piekuta, przystojnego brodacza który od jakiegoś czasu widywany jest w towarzystwie Justyny – pojawiło się wspólne zdjęcie z Justyną, a mężczyzna zażartował w poście:

Piszcie, który widok robi największe wrażenie? – mając na myśli oczywiście Justynę.

https://www.instagram.com/p/CDKFjQ_ntPu/

Bez wątpienia para ze sobą flirtowała. Od niedawna się spotykają i widać, że ta relacja służy Justynie.

W komentarzach pojawiły się takie głosy, że związek z kobieta, która ma już starsze dzieci może być trudny. Paweł przyznał, że się nie boi i tak odpisał Internaucie:

Każdy związek ma zalety, jak i wady. Jak za młodzi,to źle. Jak starsi, to mają przeszłość. Jak bez dzieci, to coś z nimi nie tak. Jak mają dzieci, to będą problemy…Itd, itp. A życie pisze własne scenariusze i nici z planowania. Ale dziękuję za troskę i rozumiem – napisał w odpowiedzi.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justyna Żyła chciała zadbać o sylwetkę, a przez STRES kilogramy lecą w zastraszającym tempie

Justyna Żyła drze zdjęcia Piotrka i pakuje do pudeł: Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie

Justyna Żyła wydała OŚWIADCZENIE! „Dzieci miały tylko jedną prośbę…”

Sonda

poll-violet

Justyna Żyła powiększyła usta! Dobrze wygląda?

1
Justyna Żyła

Tak, zmiana na ogromny plus!

2
Justyna Żyła na ściance.

Nie. Wcześniej wyglądała lepiej.

Justyna Żyła na ściance.

Justyna Żyła/fot. AKPA.

Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami".

Justyna Żyła/fot. AKPA.

Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami".

Justyna Żyła, fot. Piętka Mieszko/AKPA.