W listopadzie Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili krążące od miesięcy doniesienia, że są parą. Choć w sieci pojawiały się już wcześniej zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości, celebrytka w licznych wywiadach nie chciała tego komentować.

Julia Wieniawa w makijażu Magdy Pieczonki. „Omg! Jaka lampucera!”

Kaczorowska o związku Wieniawy i Rozbickiego

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Odkąd przestali się kryć ze swoim związkiem, ku uciesze fanów, chętnie relacjonują w mediach społecznościowych wspólne chwile. Z zamieszczanych relacji można wnioskować, że w związku celebrytki i aktora wszystko jest w jak najlepszym porządku, jednak czy to prawdziwa miłość? Agnieszka Kaczorowska, która tańczyła z Nikodemem w 5. edycji Tańca z gwiazdami ma wątpliwości, czy dla Julki „to ten jedyny”.

Pasują do siebie. Czy to będzie ten? Nikodem jest w moim wieku, Julia jest sporo młodsza. Myślę, że jeszcze jest trochę czasu na to, że to nie musi to być ten, natomiast niektórzy twierdzą, że lepiej mieć dzieci do 25. roku życia, a tak naprawdę to kobieta musi wiedzieć i czuć, kiedy te dzieci chce mieć. Czy przed 30., czy po 30., czy po 40 – wyznała w rozmowie z portalem „JastrząbPost”.

Tancerka uważa, że związkowi Wieniawy i Rozbickiego mógłby pomóc spokój i cisza, na które ze względu na swoją popularność, nie bardzo mogą liczyć.

Tak więc myślę, że Julia przede wszystkim w związku z tym dużym szumem, który się wokół niej dzieje od dłuższego czasu, bo jest bardzo popularna, to na pewno potrzebuje takiej wolności od mediów w tej sferze prywatnej. Myślę, że każdy człowiek tego potrzebuje, taka wolność i ten spokój bardzo sprzyja temu, aby stworzyć dobry, długi i wartościowy związek – dodała.

Też tak uważacie?

ZOBACZ TEŻ:

Julia Wieniawa ma dodatki WARTE KROCIE. Tyle kosztują je buty i torebki

Agnieszka Kaczorowska FORSUJE się w ciąży? Ten wpis wywołał burzę

Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska w TzG

Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska/fot. AKPA

Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska na parkiecie

Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska/fot. AKPA

Nikodem Rozbiki i Julia Wieniawa w górach

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki/fot. Instagram/juliawieniawa

Nikodem Rozbiki i Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki/fot. Instagram/juliawieniawa